Сумки офісні

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві на замовлення здійснює пошиття офісних сумок. У нас Ви можете замовити офісні сумки, необхідні для проведення акцій та подібних рекламних заходів. Також пропонуємо виробництво корпоративних сумок, пошитих у фірмових кольорах та доповнених символікою компанії.

Вартість пошиття офісних сумок у нашій компанії залишається доступною, оскільки всі види робіт ми виконуємо самостійно, не задіюючи посередників.

На замовлення шиємо варіації сувенірних та промо-сумок для офісу з нанесенням:

  • Для пошиття офісних сумок можна використовувати різні плащові та сумкові тканини;
  • Пропонуємо замовити однотонні сумки або вироби, декоровані різнокольоровими вставками та додатковими елементами;
  • Наш асортимент містить різні моделі офісних сумок.

При нанесенні логотипу на вироби ми застосовуємо один із таких способів брендування: термо-, прямий цифровий або шовкотрафаретний друк, метод сублімації або машинної вишивки. Спосіб нанесення підбирається індивідуально під тираж, залежно від матеріалу, з якого пошита офісна сумка, особливостей лого та бюджету.

Рекомендуємо зв'язатися з менеджерами компанії «Фабрика рекламного текстилю» для розв’язання запитань про обчислення вартості виготовлення офісних сумок та підбору оптимального способу нанесення.

 


Сумки офисные

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве под заказ производит пошив офисных сумок. У нас вы можете оптом заказать офисные сумки, необходимые для проведения акций и подобных рекламных мероприятий. Также предлагаем производство корпоративных сумок, пошитых в фирменных цветах и дополненных символикой компании.

Стоимость пошива офисных сумок в нашей компании остается доступной, поскольку все виды работ мы выполняем самостоятельно, не задействовав посредников.

На заказ шьем вариации сувенирных и промо сумок для офиса с нанесением:

  • Для пошива офисных сумок можно использовать разные плащёвые и сумочные ткани;
  • Предлагаем заказать однотонные сумки или изделия, декорированные разноцветными вставками и дополнительными элементами;
  • Наш ассортимент полон разных моделей офисных сумок.

При нанесении логотипа на изделия мы применяем один из таких способов брендирования: термо-, прямую цифровую или шелкотрафаретную печать, метод сублимации или машинной вышивки. Способ нанесения подбирается индивидуально под тираж, в зависимости от материала, из которого пошита офисная сумка, особенностей лого и бюджета.

Рекомендуем связаться с менеджерами компании «Фабрика рекламного текстиля» для запрашивания просчета изготовления офисных сумок и подбора оптимального способа нанесения.