Рушники оптом

Компанія «ФаРТ» - Фабрика рекламного текстилю у Києві оптом виконує пошиття та брендування рушників. Під замовлення виготовляємо махрові та вафельні рушники з нанесенням логотипу, з вишивкою у корпоративних кольорах.

Компанії різних сфер діяльності можуть запропонувати фірмові рушники для користування своїм клієнтам, також вони підійдуть як рекламний сувенір на період акції.

У нас ви можете замовити промо та сувенірні рушники:

  • Для пошиття використовуємо різні види махрових та вафельних тканин – міцних та якісних. Є можливість підібрати полотно відповідної фактури, густини, з потрібною висотою махри;
  • Можливо замовити корпоративні текстильні вироби всіх форм та розмірів;
  • Рушники добре переносять часті прання, кольори не блякнуть навіть при тривалому циклі на високих температурах;
  • Для готелів замовляють махрові рушники без бордюру – такі вироби не деформуються під час прання;
  • Для готелів, фітнес-центрів та пансіонатів чудово підійдуть вафельні рушники з нанесенням рельєфного логотипу. Такі вироби можна прати при температурі до 95°, білі рушники допускаються до обробки хлорними відбілювачами.

Для нанесення логотипу ми використовуємо кілька способів: машинну вишивку, шовкотрафарет, сублімацію, прямий цифровий та термодрук. Найбільш відповідний метод підбирається після того, як обрано тканину під нанесення та заявлений бюджет.

Разом з рушниками, ви також можете замовити повний комплект готельного текстилю: махрові халати, капці, банний килимок, скатертина, серветки, набір для сауни.

Щоб узгодити всі деталі замовлення та дізнатися про прорахунок вартості рушників з нанесенням лого, рекомендуємо звернутися до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю».


Полотенца оптом

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве оптом производит пошив и брендирование полотенец. Под заказ изготавливаем махровые и вафельные полотенца с нанесением логотипа, с вышивкой в корпоративных цветах.

Компании разных сфер деятельности могут предложить фирменные полотенца для пользования своим клиентам, также они подойдут в качестве рекламного сувенира на период акции.

У нас вы можете заказать промо и сувенирные полотенца:

  • Для пошива используем разные виды махровых и вафельных тканей – прочных и качественных. Есть возможность подобрать полотно подходящей фактуры, плотности, с нужной высотой махры;
  • Возможно заказать корпоративные текстильные изделия всех форм и размеров;
  • Полотенца хорошо переносят частые стирки, цвета не блекнут даже при длительном цикле на высоких температурах;
  • Для отелей заказывают махровые полотенца без бордюра – такие изделия не деформируются во время машинной стирки;
  • Для гостиниц, фитнес-центров и пансионатов отлично подойдут вафельные полотенца с нанесением рельефного логотипа. Такие изделия можно стирать при температуре до 95° С, белые полотенца допускаются к обработке хлорными отбеливателями.

Для нанесения логотипа мы используем несколько способов: машинную вышивку, шелкотрафарет, сублимацию, прямую цифровую и термопечать. Наиболее подходящий метод подбирается после того, как выбрана ткань под нанесение и заявлен бюджет.

Вместе с полотенцами, вы также можете заказать полный комплект гостиничного текстиля: махровые халаты, тапочки, банный коврик, скатерть, салфетки, набор для сауны.

Чтобы согласовать все детали заказа и узнать просчет стоимости полотенец с нанесением лого, рекомендуем обратиться к менеджерам компании «Фабрика рекламного текстиля».