Напівкомбінезони

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві – прямий виробник брендованих робітничих напівкомбінезонів. У нас Ви можете замовити напівкомбінезони, пошиті в корпоративних кольорах або з нанесенням логотипу.

Всю продукцію ми виготовляємо на власному устаткуванні, не залучаючи інших підрядників. Це дозволяє нам зберігати ціни помірними, не втрачаючи якість.

На замовлення робимо різні варіації робочих напівкомбінезонів з нанесенням лого:

  • Для пошиття можна підібрати відповідну костюмну тканину.
  • Ми робимо і однотонні вироби, і моделі зі вставками та функціональними елементами інших кольорів.
  • У нашому асортименті – безліч фасонів робочих напівкомбінезонів. Також можливе пошиття зимових утеплених варіантів.

Для виготовлення напівкомбінезонів з нанесенням лого або іншої символіки можемо запропонувати кілька типів нанесення: машинну вишивку, шовкотрафаретний друк, термодрук, прямий цифровий друк та сублімацію. Зверніться до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю», щоб підібрати оптимальний метод нанесення та отримати прорахунок вартості пошиття робочого одягу з брендуванням.

 


Полукомбинезоны

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве – прямой производитель брендированных рабочих полукомбинезонов. У нас вы можете оптом заказать полукомбинезоны, пошитые в корпоративных цветах или с нанесением логотипа.

Всю продукцию мы производим на собственном оборудовании, не привлекая других подрядчиков. Это позволяет нам сохранять цены умеренными, не утрачивая качество.

Под заказ производим разные вариации рабочих полукомбинезонов с нанесением лого:

  • Для пошива можно подобрать подходящую костюмных тканей.
  • Мы делаем и однотонные изделия, и модели со вставками и функциональными элементами других цветов.
  • В нашем ассортименте – множество фасонов рабочих полукомбинезонов. Также возможен пошив зимних утепленных вариантов.

Для изготовления полукомбинезонов с нанесением лого или другой символики, можем предложить несколько типов нанесения: машинную вышивку, шелкотрафаретную печать, термопечать, прямую цифровую печать и сублимацию. Свяжитесь с менеджерами компании «Фабрика рекламного текстиля», чтобы подобрать оптимальный метод нанесения и получить просчет стоимости пошива рабочей одежды с брендированием.