Костюми робочі

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві оптом виготовляє брендовані робочі костюми. На замовлення у нас Ви можете купити костюми для робітників, пошиті в корпоративних кольорах або з нанесенням фірмового логотипу.

Можливо пошиття різних варіантів робочої форми:

  • Для пошиття можна підібрати найбільш відповідний різновид костюмної тканини.
  • Ми виготовляємо і однотонні костюми для працівників, і форму з додатковими вставками та елементами інших кольорів.
  • В асортименті – варіації костюмів різних фасонів. Для зимового сезону пропонуємо пошиття костюмів, що утеплюють.

На замовлення виготовляємо робочу форму з брендуванням. Для виготовлення костюмів з нанесенням логотипу застосовуємо такі методи нанесення: машинна вишивка, шовкотрафаретний, термо- та прямий цифровий друк, сублімація. Якщо у вас виникли труднощі з підбором оптимального методу нанесення, рекомендуємо звернутися до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю». Також зв'яжіться з нами, щоб отримати прорахунок вартості пошиття робочих костюмів з нанесенням лого та оформити замовлення.


Костюмы рабочие

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве оптом производит брендированные рабочие костюмы. Под заказ у нас вы можете купить костюмы для рабочих, пошитые в корпоративных цветах или с нанесением фирменного логотипа.

Возможен пошив разных вариантов рабочей формы:

  • Для пошива можно подобрать наиболее подходящую разновидность костюмной ткани.
  • Мы производим и однотонные костюмы для работников, и форму с дополнительными вставками и элементами других цветов.
  • В ассортименте – вариации костюмов разных фасонов. Для зимнего сезона предлагаем пошив утепленных костюмов.

На заказ производим рабочую форму с брендированием. Для изготовления костюмов с нанесением логотипа применяем такие методы нанесения: машинная вышивка, шелкотрафаретная, термо- и прямая цифровая печать, сублимация. Если у вас возникли трудности с подбором оптимального метода нанесения, рекомендуем обратиться за консультацией к менеджерам компании «Фабрика рекламного текстиля». Также свяжитесь с нами, чтобы получить просчет стоимости пошива рабочих костюмов с нанесением лого и оформить заказ.