Автомобільні підголівники

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві оптом займається виробництвом автомобільних підголівників із брендуванням рекламних та промо-задач. У нас Ви можете замовити підголівники для автомобіля в корпоративних кольорах із нанесенням логотипу. Подібні вироби компанії різних сфер діяльності використовують як рекламний сувенір.

Всі вироби ми виготовляємо самостійно, без посередників. Це забезпечує стабільно високу якість та можливість для Вас купувати продукцію безпосередньо від виробника, без додаткових націнок.

Для пошиття доступні брендовані підголівники у різних варіаціях:

  • Використовуємо різні види тканин: велюр, плюш, фліс, а на запит - можливі інші варіанти;
  • Виконуємо пошиття як повністю однотонних автомобільних підголовників, так і виробів з декоративними вставками та різнокольоровими деталями;
  • На замовлення доступні варіанти дизайну та форм підголівників.

Після того, як обрано оптимальну для вашого замовлення тканину, визначається спосіб нанесення. Для фірмових автомобільних підголовників доступні такі способи нанесення логотипу: машинна вишивка, шовкотрафаретна та термодрук.

Зверніться до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю», щоб дізнатися про особливості нанесення лого на текстильні вироби, зробити замовлення та прорахунок вартості.


Автомобильные подголовники

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве оптом занимается производством рекламных и промо автомобильных подголовников с брендированием. У нас вы можете заказать подголовники для автомобиля в корпоративных цветах, с нанесением логотипа. Подобные изделия компании разных сфер деятельности используют в качестве рекламного сувенира

Все изделия мы производим сами, без посредников. Это обеспечивает всегда проверенное качество и возможность покупать продукцию напрямую от производителя, без дополнительных наценок.

Для пошива доступны брендированные подголовники в разных вариациях:

  • Используем разные виды тканей: велюр, плюш, флис, по запросу возможны другие варианты;
  • Производим пошив как полностью однотонных автомобильных подголовников, так и изделий с декоративными вставками и разноцветными деталями;
  • Под заказ доступны варианты дизайна и форм подголовников.

После того, как выбрана оптимальная для вашего заказа ткань, определяется способ нанесения. Для фирменных автомобильных подголовников доступны такие способы нанесения логотипа: машинная вышивка, шелкотрафаретная и термопечать.

Обратитесь к менеджерам компании «Фабрика рекламного текстиля», чтобы узнать особенности нанесения лого на текстильные изделия, сделать заказ и просчет стоимости.