Сорочки

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві здійснює пошиття брендованих сорочок та блуз на замовлення. Пропонуємо замовити оптом чоловічі сорочки та жіночі блузи з фірмових кольорів або з іншою символікою, які ви зможете використовувати як корпоративну чи промо форму для акцій та подібних маркетингових заходів вашої компанії.

Всі вироби ми шиємо та брендуємо на власному устаткуванні, без залучення посередників. Це дає переваги для наших клієнтів: ви отримуєте якісне замовлення за доступною ціною, без посередницьких націнок.

До замовлення доступні варіації рекламних сорочок із нанесенням логотипу:

  • Для пошиття пропонуємо різні види сорочкових тканин;
  • Можна пошити як однотонні сорочки та блузи, так і вироби, декоровані вставками різних кольорів;
  • Наш асортимент включає варіації фасонів чоловічих сорочок та жіночих блуз.

Для брендування ми використовуємо кілька типів нанесення логотипу: машинну вишивку, шовкотрафарет, прямий цифровий та термодрук, спосіб сублімаційного друку. Звертайтеся до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю», щоб підібрати оптимальний для вас метод нанесення та прорахувати кінцеву вартість виготовлення сорочок із нанесенням лого.


Рубашки

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве производит пошив брендированных рубашек и блуз под заказ. Оптом предлагаем заказать мужские сорочки и женские блузы с фирменных цветах или с другой символикой, которые вы сможете использовать как корпоративную или промо форму для акций и подобных маркетинговых мероприятий вашей компании.

Все изделия мы шьем и брендируем на собственном оборудовании, без привлечения посредников. Это дает преимущества для наших клиентов: вы получаете качественно произведенный заказ по доступной цене, без посреднических наценок.

К заказу доступны вариации рекламных рубашек с нанесением логотипа:

  • Для пошива предлагаем разные виды сорочечных тканей;
  • Можно пошить как однотонные рубашки и блузы, так и изделия, декорированные вставками разных цветов;
  • Наш ассортимент включает вариации фасонов мужских рубашек и женских блуз.

Для брендирования мы используем несколько типов нанесения лого: машинную вышивку, шёлкотрафарет, прямую цифровую и термопечать, способ сублимационной печати. Обращайтесь к менеджерам компании «Фабрика рекламного текстиля», чтобы подобрать оптимальный для вас метод нанесения и просчитать конечную стоимость изготовления рубашек с нанесением лого.