Торби для покупок

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» пропонує пошиття торб для покупок оптом на замовлення. У нас Ви можете замовити торби для покупок для рекламних та промо-акцій, а також для своїх співробітників у корпоративних кольорах.

Для пошиття сумок для покупок ми використовуємо різноманітні плащові, костюмні та сумкові тканини. Ми робимо як однотонні сумки, так і сумки для покупок з різнокольоровими вставками та елементами. У нашому асортименті є багато моделей сумок для покупок.

Для брендування сумок для покупок логотипами та іншими нанесеннями можемо запропонувати кілька типів нанесення: машинна вишивка, шовкотрафаретний друк, термодрук, прямий цифровий друк, сублімація. Наші співробітники допоможуть Вам визначитися з максимально відповідним способом нанесення саме для Вашого нанесення, щоб ціна і якість зображення була на вищому рівні і Ви залишилися задоволені своїм замовленням.

Замовляючи пошиття сумок для покупок у компанії «Фабрика рекламного текстилю», Ви можете бути впевнені в якості, оскільки ми маємо величезний досвід у виробництві даної продукції, а головне - ми є прямими виробниками, і Ви отримуєте бажану продукцію за цінами з перших рук, без посередників.


Сумки для покупок

Компания «Фабрика рекламного текстиля» предлагает пошив сумок для покупок оптом под заказ. У нас вы можете заказать сумки для покупок для рекламных и промо акций, а так же для своих сотрудников в корпоративных цветах. Для пошива сумок для покупок мы используем разнообразные плащёвые, костюмные  и сумочные ткани. Мы делаем как однотонные сумки, так и сумки для покупок с разноцветными вставками и элементами. В нашем ассортименте есть множество моделей сумок для покупок.

Для брендирования сумок для покупок логотипами и другими нанесениями , можем предложить несколько типов нанесения: машинная вышивка, шёлкотрафаретная печать, термопечать, прямая цифровая печать, сублимация. Наши сотрудники помогут вам определится с максимально подходящим способом нанесения именно для вашего нанесения, что бы и цена и качество изображения было на высшем уровне и вы остались довольны своим заказом.

Заказывая пошив сумок для покупок у компании «Фабрика рекламного текстиля» вы можете быть уверенны в качестве, так как у нас огромный опыт в производстве данной продукции, а главное мы являемся прямым производителями, и вы получаете желаемую продукцию по ценам из первых рук, без посредников.