Штани медичні

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві оптом виготовляє пошиття медичних штанів з брендуванням. На замовлення шиємо медичні штани в корпоративних кольорах з нанесенням фірмового логотипу.

Доступний пошиття різних варіацій виробів:

  • Для медичних штанів можна використовувати різноманітні всі доступні різновиди медичних, костюмних та сорочкових тканин.
  • На ваш розсуд штани можна зробити повністю однотонними або пошити медичні штани з елементами та вставками з полотен інших кольорів.
  • У нашому асортименті багато фасонів медичних штанів.

Для брендування штанів логотипами та іншою корпоративною символікою ми застосовуємо різні типи нанесення: методи машинної вишивки та сублімації,  шовкотрафаретний друк, а також прямий цифровий та термодрук. Відповідний метод підбирається менеджерами, виходячи з того, який матеріал підлягає брендуванню, який бюджет та тираж замовлення.

Для детального прорахунку вартості пошиття медичних штанів та оформлення замовлення, зв'яжіться з менеджерами компанії «Фабрика рекламного текстилю» у Києві зручним для вас способом.

 


Брюки медицинские

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве оптом производит пошив медицинских брюк с брендированием. На заказ шьем медицинские штаны в корпоративных цветах, с нанесением фирменного логотипа.

Доступен пошив разных вариаций изделий:

  • Для медицинских брюк можно использовать разнообразные все доступные разновидности медицинских, костюмных и сорочечных тканей.
  • На ваше усмотрение брюки можно сделать полностью однотонными или пошить медицинские штаны с элементами и вставками из полотен других цветов.
  • В нашем ассортименте – много фасонов медицинских штанов.

Для брендирования брюк логотипами и прочей корпоративной символикой мы применяем разные типы нанесения: методы машинной вышивки и сублимации,  шелкотрафаретную печать, а также прямую цифровую и термопечать. Подходящий метод подбирается менеджерами, исходя из того, какой материал подлежит брендированию, какой бюджет и тираж заказа.

Для детального просчета стоимости пошива медицинских брюк и оформления заказа, свяжитесь с менеджерами компании «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве удобным для вас способом.