Торби на плече

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві оптом виготовляє брендовані сумки на плече. Під замовлення виготовляємо корпоративні сумки для проведення призових акцій та інших рекламних заходів компанії, а також для вручення співробітникам як корпоративний сувенір.

Пошиття всіх видів виробів:

  • Для пошиття сумок на плече з нанесенням логотипу ми використовуємо різноманітні плащові та сумкові тканини;
  • Можливо виробництво однотонних сумок, виробів, декорованих вставками та елементами різних відтінків;
  • У нашому асортименті є безліч моделей сумок на плече, різних форм та розмірів.

Нанесення логотипу та інших зображень на сумки ми виконуємо такими способами: шовкотрафарет, термонанесення, прямий цифровий друк малюнка, сублімація та машинна вишивка.

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» - прямий виробник рекламних та фірмових сувенірних матеріалів. Усі сумки ми шиємо та брендуємо самостійно на власному устаткуванні, не вдаючись до допомоги підрядників. Завдяки цьому нам вдається підтримувати помірний рівень цін на нашу продукцію.

Щоб отримати прорахунок пошиття сумок на плече з нанесенням, а також для вибору відповідного способу брендування виробів, радимо звернутися до менеджерів компанії «Рекламне пошиття».

 


Сумки на плечо

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве оптом производит пошив брендированных сумок на плечо. Под заказ изготавливаем корпоративные сумки для проведения призовых акций и других рекламных мероприятий компании, а также для вручения сотрудникам в качестве корпоративного сувенира.

Производим пошив всех разновидностей изделий:

  • Для пошива сумок на плечо с нанесением логотипа мы используем разнообразные плащёвые и сумочные ткани;
  • Возможно производство однотонных сумок, изделий, декорированных вставками и элементами разных оттенков;
  • В нашем ассортименте есть множество моделей сумок на плечо, разных форм и размеров.

Нанесение логотипа и прочих изображений на сумки мы выполняем такими способами: шелкотрафарет, термонанесение, прямая цифровая печать рисунка, сублимация и машинная вышивка.

Компания «Фабрика рекламного текстиля» - прямой производитель рекламных и фирменных сувенирных материалов. Все сумки мы шьем и брендируем самостоятельно на собственном оборудовании, не прибегая к помощи подрядчиков. Благодаря этому нам удается поддерживать лояльный уровень цен на нашу продукцию.

Чтобы получить просчет пошива сумок на плечо с нанесением, а также для выбора подходящего способа брендирования изделий, советуем обратиться к менеджерам компании «Рекламный пошив».