Капелюхи ковбойські

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» пропонує пошиття ковбойських капелюхів оптом на замовлення. У нас ви можете замовити ковбойські капелюхи для рекламних та промо-акцій, а також для своїх співробітників у корпоративних кольорах. Для пошиття ковбойських капелюхів ми використовуємо різноманітні костюмні тканини. Ми робимо як однотонні капелюхи, так і ковбойські капелюхи з різнокольоровими вставками та елементами. У нашому асортименті є багато моделей кепок.

Для брендування ковбойських капелюхів логотипами та іншими нанесеннями можемо запропонувати кілька типів нанесення: машинна вишивка, шовкотрафаретний друк, термодрук, прямий цифровий друк, сублімація. Наші співробітники допоможуть вам визначитися з максимально відповідним способом нанесення саме для вашого нанесення, щоб ціна і якість зображення була на вищому рівні і ви залишилися задоволені своїм замовленням.

Замовляючи пошиття ковбойських капелюхів у компанії «Фабрика рекламного текстилю» Ви можете бути впевнені в якості, тому що у нас величезний досвід у виробництві даної продукції, а головне ми є прямими виробниками, і Ви отримуєте бажану продукцію за цінами з перших рук, без посередників.

 


Шляпы ковбойские

Компания «Фабрика рекламного текстиля» предлагает пошив ковбойских шляп оптом под заказ. У нас вы можете заказать шляпы ковбойские для рекламных и промо акций, а так же для своих сотрудников в корпоративных цветах. Для пошива ковбойских шляп мы используем разнообразные костюмные ткани. Мы делаем как однотонные шляпы, так и ковбойские шляпы с разноцветными вставками и элементами. В нашем ассортименте есть множество моделей кепок.

Для брендирования ковбойских шляп логотипами и другими нанесениями , можем предложить несколько типов нанесения: машинная вышивка, шёлкотрафаретная печать, термопечать, прямая цифровая печать, сублимация. Наши сотрудники помогут вам определится с максимально подходящим способом нанесения именно для вашего нанесения, что бы и цена и качество изображения было на высшем уровне и вы остались довольны своим заказом.

Заказывая пошив ковбойских шляп у компании «Фабрика рекламного текстиля» вы можете быть уверенны в качестве, так как у нас огромный опыт в производстве данной продукции, а главное мы являемся прямым производителями, и вы получаете желаемую продукцию по ценам из первых рук, без посредников.