Сукні

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві оптом виготовляє пошиття суконь з брендуванням. Гуртом у нас ви можете замовити корпоративні сукні для рекламних акцій та інших промо заходів. Можливе пошиття виробів у фірмових відтінках для корпоративної форми співробітників.

Наша компанія є прямим виробником, усі сукні шиються на власному виробництві під нашим контролем. Це дає можливість забезпечувати високу якість виробів, залишаючи ціни на доступному рівні.

На замовлення є сукні з нанесенням логотипу та іншої символіки:

  • Для пошиття суконь ми використовуємо кілька видів тканин: плащові, костюмні, трикотажні;
  • Можна замовити однотонні сукні або пошити моделі, доповнені різнокольоровими деталями та вставками;
  • Є можливість вибрати найкращу варіацію фасону з нашого асортименту.

При виготовленні рекламних суконь з нанесенням логотипу ми використовуємо такі методи нанесення: машинна вишивка та сублімація, прямий цифровий, шовкотрафаретний та термодрук.

Зверніться до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю», щоб отримати кваліфіковану допомогу в підборі відповідного методу нанесення та прорахувати пошиття суконь з лого.

Замовляючи пошиття суконь у компанії «Рекламне пошиття» Ви можете бути впевнені в якості, тому що у нас величезний досвід у виробництві даної продукції, а головне - ми є прямими виробниками, і Ви отримуєте бажану продукцію за цінами з перших рук, без посередників.


Платья

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве оптом производит пошив платьев с брендированием. Оптом у нас вы можете заказать корпоративные платья для рекламных акций и других промо мероприятий. Возможен пошив изделий в фирменных оттенках для корпоративной формы сотрудников.

Наша компания является прямым изготовителем, все платья шьются на собственном производстве под нашим контролем. Это дает возможность обеспечивать высокое качество брендированных изделий, оставляя цены на доступном уровне.

Под заказ доступны платья с нанесением логотипа и прочей символики:

  • Для пошива платьев мы используем несколько видов тканей: плащёвые, костюмные, трикотажные;
  • Можно заказать однотонные платья или пошить модели, дополненные разноцветными деталями и вставками;
  • Есть возможность выбрать наиболее подходящую вариацию фасона из нашего ассортимента.

При изготовлении рекламных платьев с нанесением логотипа мы используем такие методы нанесения: машинная вышивка и сублимация, прямая цифровая, шёлкотрафаретная и термопечать.

Свяжитесь с менеджерами компании «Фабрика рекламного текстиля», чтобы получить квалифицированную помощь в подборе подходящего метода нанесения и просчитать пошив платьев с лого.

Заказывая пошив платьев у компании «Рекламный пошив» вы можете быть уверенны в качестве, так как у нас огромный опыт в производстве данной продукции, а главное мы являемся прямым производителями, и вы получаете желаемую продукцию по ценам из первых рук, без посредников.