Хірургічні костюми

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» пропонує пошиття хірургічних костюмів оптом на замовлення. У нас Ви можете замовити хірургічні костюми у корпоративних кольорах та з нанесенням логотипу. Для пошиття хірургічних костюмів ми використовуємо різноманітні медичні, сорочкові та костюмні тканини. Ми робимо як однотонні костюми, так і хірургічні костюми з різнокольоровими вставками та елементами. У нашому асортименті є безліч моделей медичних костюмів.

Для брендування хірургічних костюмів логотипами та іншими нанесеннями можемо запропонувати кілька типів нанесення: машинна вишивка, шовкотрафаретний друк, термодрук, прямий цифровий друк, сублімація. Наші співробітники допоможуть вам визначитися з максимально відповідним способом нанесення саме для вашого нанесення, щоб ціна і якість зображення була на вищому рівні і ви залишилися задоволені своїм замовленням.

Замовляючи пошиття хірургічних костюмів у компанії «Фабрика рекламного текстилю» Ви можете бути впевнені в якості, тому що у нас величезний досвід у виробництві даної продукції, а головне ми є прямими виробниками, і Ви отримуєте бажану продукцію за цінами з перших рук, без посередників.

 


Хирургические костюмы

Компания «Фабрика рекламного текстиля» предлагает пошив хирургических костюмов оптом под заказ. У нас вы можете заказать хирургические костюмы в корпоративных цветах и с нанесением логотипа. Для пошива хирургических костюмов мы используем разнообразные медицинские, сорочечные и костюмные ткани. Мы делаем как однотонные костюмы, так и хирургические костюмы с разноцветными вставками и элементами. В нашем ассортименте есть множество моделей костюмов медицинских.

Для брендирования хирургических костюмов логотипами и другими нанесениями , можем предложить несколько типов нанесения: машинная вышивка, шёлкотрафаретная печать, термопечать, прямая цифровая печать, сублимация. Наши сотрудники помогут вам определится с максимально подходящим способом нанесения именно для вашего нанесения, что бы и цена и качество изображения было на высшем уровне и вы остались довольны своим заказом.

Заказывая пошив хирургических костюмов у компании «Фабрика рекламного текстиля» вы можете быть уверенны в качестве, так как у нас огромный опыт в производстве данной продукции, а главное мы являемся прямым производителями, и вы получаете желаемую продукцию по ценам из первых рук, без посредников.