Сумки-холодильники

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві – прямий виробник сувенірної продукції з брендуванням. Оптом пропонує пошиття корпоративних сумок холодильників. Вироби нагоді для туристичних поїздок, походів та пікніків. На замовлення у нас ви можете замовити термо сумки для проведення рекламних заходів. Також такі вироби є корисним та нетрадиційним варіантом корпоративного подарунка для працівників.

В асортименті нашої компанії – різні варіації термо сумок із нанесенням лого:

  • При пошитті можна використовувати всі види плащових або сумочних тканин;
  • Сумки холодильники можуть бути пошиті з тканини одного кольору, також виріб може бути доповнений різнокольоровими елементами та деталями, що декорують;
  • Для пошиття на замовлення доступні декілька різних моделей термо-сумок.

Для брендування сумок холодильників логотипами та іншими зображеннями пропонуємо кілька типів нанесення: машинна вишивка, шовкотрафаретний друк, прямий цифровий та термодрук, спосіб сублімації. Для підбору методу нанесення, прорахування вартості та замовлення пошиття сумок холодильників, який підходить до вашого тиражу, рекомендуємо зв'язатися з менеджерами компанії «Фабрика рекламного текстилю».


Сумки-холодильники

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве – прямой производитель сувенирной продукции с брендированием. Оптом предлагает пошив корпоративных сумок холодильников. Изделия пригодятся для туристических поездок, походов и пикников. Под заказ у нас вы можете заказать термо сумки для проведения рекламных мероприятий. Также такие изделия являются полезным и нетрадиционным вариантом корпоративного подарка для работников.

В ассортименте нашей компании – разные вариации термо сумок с нанесением лого:

  • При пошиве можно использовать все виды плащевых или сумочных тканей;
  • Сумки холодильники могут быть сшиты из ткани одного цвета, также изделие может быть дополнено разноцветными элементами и декорирующими деталями;
  • Для пошива под заказ доступны несколько разных моделей термо сумок.

Для брендирования сумок холодильников логотипами и другими изображениями, предлагаем несколько типов нанесения: машинная вышивка, шелкотрафаретная печать, прямая цифровая и термопечать, способ сублимации. Для подбора подходящего к вашему тиражу метода нанесения, просчета стоимости и заказа пошива сумок холодильников, рекомендуем связаться с менеджерами компании «Фабрика рекламного текстиля».