Папки

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві оптом шиє папки органайзерів. На замовлення у нас можна придбати папки, брендовані логотипами та пошиті у фірмових кольорах. Такі вироби замовляють компанії для проведення рекламних акцій та подібних промо заходів, а також для вручення їх як сувенір своїм співробітникам.

У нашому асортименті – різні варіації корпоративних папок із нанесенням лого:

  • Для пошиття папок ми можемо запропонувати різновиди плащових та сумочних тканин;
  • Готові вироби можуть бути з одного однотонного матеріалу, або різнокольоровими, декорованими вставками з інших матеріалів;
  • На замовлення виготовляємо кілька моделей папок, різного формату та розміру.

При нанесенні логотипу на папки органайзери ми вдається до таких варіантів брендування: термо-, шовкотрафаретного та прямого цифрового друку, сублімації та машинної вишивки.

Щоб замовити папки з нанесенням лого або отримати прорахунок ціни на їх виготовлення, слід звернутися до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю» за контактами, вказаними на сайті.

 


Папки

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве оптом выполняет пошив папок органайзеров. Под заказ у нас можно приобрести папки, брендированные логотипами и сшитые в фирменных цветах. Такие изделия заказывают компании для проведения рекламных акций и подобных промо мероприятий, а также для вручения их в качестве сувенира своим сотрудникам.

В нашем ассортименте – разные вариации корпоративных папок с нанесением лого:

  • Для пошива папок мы можем предложить разновидности плащевых и сумочных тканей;
  • Готовые изделия могут быть из одного однотонного материала, или же разноцветными, декорированными вставками из других материалов;
  • На заказ изготавливаем несколько моделей папок, разного формата и размера.

При нанесении логотипа на папки органайзеры мы прибегаем к таким вариантам брендирования: термо-, шелкотрафаретной и прямой цифровой печати, сублимации и машинной вышивке.

Чтобы заказать папки с нанесением лого или получить просчет цены их изготовления, следует обратиться к менеджерам компании «Фабрика рекламного текстиля» по контактам, указанных на сайте.