Толстовки

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві оптом виконує пошиття толстовок, худі та регланів для корпоративних клієнтів. У нас Ви можете замовити брендовані толстовки для рекламних акцій або інших заходів: як фірмовий сувенір або форму для своїх співробітників.

На замовлення виконуємо пошиття виробів у корпоративних кольорах та з нанесенням логотипу:

  • При виробництві використовуємо міцні трикотажні полотна, у складі яких 100% бавовна. За потреби на замовлення шиємо із тканин із суміщеним складом;
  • Реглани можуть бути однотонними або з додаванням різнокольорових вставок та елементів;
  • Шиємо всі види фасонів та моделей толстовок з брендуванням: для дітей, жіночі та чоловічі. Можливе виготовлення моделей з капюшоном, на блискавці, на кнопках або ґудзиках, прямого крою або під гумку.

Для різних типів тканин та видів брендування рекомендуємо використовувати один із таких способів нанесення логотипу: машинну вишивку, прямий цифровий, шовкотрафаретний або термодрук, доступний також метод сублімації.

Якщо у вас виникли питання щодо відповідного методу нанесення лого – зв'яжіться з менеджерами компанії «Фабрика рекламного текстилю». Пояснимо різницю між технологіями друку, допоможемо підібрати оптимальний для вашого бюджету спосіб та зробимо прорахунок вартості.


Толстовки

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве оптом производит пошив толстовок, худи и регланов для корпоративных клиентов. У нас вы можете заказать брендированные толстовки для рекламных акций или других мероприятий: в качестве фирменного сувенира или формы для своих сотрудников.

Под заказ выполняем пошив изделий в корпоративных цветах и с нанесением логотипа:

  • При производстве используем прочные трикотажные полотна, в составе которых 100% хлопок. При потребности на заказ шьем из тканей со смесовым составом;
  • Регланы могут быть однотонными или с добавлением разноцветных вставок и элементов;
  • Шьем все виды фасонов и моделей толстовок с брендированием: для детей, женские и мужские. Возможно изготовление моделей с капюшоном, на молнии, на кнопках или пуговицах, прямого покроя или под резинку.

Для разных типов тканей и видов брендирования рекомендуем использовать один из таких способов нанесения логотипа: машинную вышивку, прямую цифровую, шелкотрафаретную или термопечать, доступен также метод сублимации.

Если у вас возникли вопросы относительно подходящего метода нанесения лого – свяжитесь с менеджерами компании «Фабрика рекламного текстиля». Объясним разницу между технологиями печати, поможем подобрать оптимальный для вашего бюджета способ и сделаем просчет стоимости.