Жилетки утеплені

Компанія «ФаРТ» - Фабрика рекламного текстилю у Києві, займається пошиттям рекламних та корпоративних виробів. В рамках асортименту пропонуємо замовити брендовані утеплені жилети оптом. Під замовлення виготовляємо жилетки для рекламних та промо-акцій, а також корпоративну форму для співробітників у фірмових кольорах, з нанесенням логотипу:

  • Виходячи з ваших потреб, пропонуємо на вибір кілька видів полотен: плащові, костюмні, варіації трикотажних тканин;
  • У нас можна купити утеплені жилети усіх варіацій фасонів: для жінок, чоловіків, дитячі моделі. Для пошиття доступні прямі вироби або під гумку, на блискавці або на кнопках;
  • Підбір тканин – процес також індивідуальний: можна зробити строго однотонні жилети або додати до них різнокольорові вставки та декоративні елементи.

При виготовленні утеплених жилеток із брендуванням використовуємо кілька типів друку. Залежно від тканини під нанесення та бюджету, перенесення зображення може бути виконане методом машинної вишивки, шовкотрафаретного, термо- або прямого цифрового друку, доступний також спосіб сублімації.

Щоб підібрати відповідний спосіб нанесення та зробити прорахунок вартості, радимо зв'язатися з менеджерами компанії «Фабрика рекламного текстилю» та надати деталі.

Замовивши пошиття утеплених жилетів у компанії «Фабрика рекламного текстилю», Ви можете бути впевнені у стабільно високій якості. Завдяки величезному досвіду виготовлення рекламних та корпоративних виробів, а також перевіреним технологіям нанесення логотипу, ми навчилися досягати бажаного результату в рамках навіть незначного бюджету.


Жилетки утеплённые

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве занимается пошивом рекламных и корпоративных изделий. В рамках ассортимента предлагаем заказать брендированные утеплённые жилеты оптом. Под заказ производим жилетки для рекламных и промо акций, а также корпоративную форму для сотрудников в фирменных цветах, с нанесением логотипа:

  • Исходя из ваших потребностей, предлагаем на выбор несколько видов полотен: плащевые, костюмные, вариации трикотажных тканей;
  • У нас можно купить утепленные жилетки с лого всех вариаций фасонов: для женщин, мужчин, детские модели. Для пошива доступны прямые изделия или под резинку, на молнии или на кнопках;
  • Подбор тканей – процесс также индивидуальный: можно сделать строго однотонные жилетки или добавить в них разноцветные вставки и декоративные элементы.

При изготовлении утеплённых жилеток с брендированием используем несколько типов печати. В зависимости от ткани под нанесение и бюджета, перенос изображения может быть выполнен методом машинной вышивки, шёлкотрафаретной, термо- или прямой цифровой печати, доступен также способ сублимации.

Чтобы подобрать подходящий способ нанесения и сделать просчет стоимости, советуем связаться с менеджерами компании «Фабрика рекламного текстиля» и предоставить детали.

Заказав пошив утеплённых жилетов в компании «Фабрика рекламного текстиля», вы обретаете уверенность в достойном качестве. Благодаря огромному опыту изготовления рекламных и корпоративных изделий, а также проверенным технологиям нанесения лого, мы научились достигать желаемого результата в рамках даже незначительного бюджета.