Жилетки класичні

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» пропонує виробництво класичних жилетів на замовлення. Оптом у нас можна замовити пошиття жіночих та чоловічих жилеток, щоб використовувати їх як частину повсякденної корпоративної форми для співробітників або для промоутерів під час проведення рекламних заходів.

Ми працюємо без залучення посередників. Наші ціни залишаються помірними, оскільки вони не мають посередницьких націнок і додаткових комісій.

На замовлення доступні варіації класичних жилетів з нанесенням логотипу та пошитих у корпоративних відтінках:

  • Для пошиття можна підібрати відповідну костюмну тканину;
  • Виріб може бути однотонним або доповненим вставками з тканин інших кольорів або декоративних деталей;
  • У нашому асортименті – широка лінійка моделей та фасонів класичних жилеток.

При пошитті промо жилеток з нанесенням лого ми використовуємо кілька способів перенесення зображення на виріб: машинну вишивку, сублімаційний друк, шовкотрафарет, прямий цифровий та термодрук.

Зверніться до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю», щоб вибрати оптимальний метод нанесення та прорахувати вартість пошиття та брендування жилеток.


Жилетки классические

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве предлагает производство классических жилетов под заказ. Оптом у нас можно заказать пошив женских и мужских жилеток, чтобы использовать их как часть повседневной корпоративной формы для сотрудников или для промоутеров при проведении рекламных мероприятий.

Мы работаем без привлечения посредников. Наши цены остаются умеренными, поскольку в них нет посреднических наценок и дополнительных комиссий.

На заказ доступны вариации классических жилетов с нанесением логотипа и сшитых в корпоративных оттенках:

  • Для пошива можно подобрать подходящую костюмную ткань;
  • Изделие может быть однотонным или дополненным вставками из тканей других цветов или декоративных деталей;
  • В нашем ассортименте – широкая линейка моделей и фасонов классических жилеток.

При пошиве промо жилеток с нанесением лого мы используем несколько способов переноса изображения на изделие: машинную вышивку, сублимационную печать, шелкотрафарет, прямую цифровую и термопечать.

Свяжитесь с менеджерами компании «Фабрика рекламного текстиля», чтобы выбрать оптимальный метод нанесения и просчитать стоимость пошива и брендирования жилеток.