Сумки на пояс

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві – прямий виробник поясних сумок на замовлення. Оптом робимо пошиття рекламних, а також сувенірних сумок на пояс. Звернувшись до наших менеджерів, Ви можете замовити сумки для промо заходів Вашої компанії або для внутрішнього використання співробітниками.

Для замовлення доступні варіації поясних сумок:

  • При пошитті фірмових сумок на пояс використовуються всі доступні види плащових та сумочних тканин.
  • Замовлена ​​модель може бути однотонною або доповненою декоративними елементами та функціональними вставками.
  • Доступні різновиди фасонів, форм та розмірів сумок на пояс.

Для виготовлення сумок на пояс із брендуванням (з логотипами та іншими видами нанесення) пропонуємо на вибір кілька варіантів нанесення. У нас доступні такі методи брендування: машинна вишивка, друк шовкотрафаретом та термодрук, прямий цифровий друк та метод сублімації. Менеджери компанії допоможуть з підбором та вкажуть на відмінності різних методів нанесення лого.

Щоб прорахувати вартість виробництва сумок на пояс з нанесенням та оформлення замовлення, рекомендуємо зв'язатися з менеджерами компанії “Фабрика рекламного текстилю” за телефоном або в електронному листі.

 


Сумки на пояс

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве - прямой производитель поясных сумок под заказ. Оптом производим пошив рекламных, а также сувенирных сумок на пояс. Обратившись к нашим менеджерам, вы можете заказать поясные сумки для промо мероприятий вашей компании или для внутреннего использования сотрудниками.

Для заказа доступны вариации поясных сумок:

  • При пошиве фирменных сумок на пояс используются все доступные виды плащевых и сумочных тканей.
  • Заказанная модель может быть однотонной, или дополненной декоративными элементами и функциональными вставками.
  • Доступны разновидности фасонов, форм и размеров сумок на пояс.

Для изготовления сумок на пояс с брендированием (с логотипами и прочими видами нанесений) предлагаем на выбор несколько вариантов нанесения. У нас доступны такие методы брендирования: машинная вышивка, печать шелкотрафаретом и термопечать, прямая цифровая печать и метод сублимации. Менеджеры компании помогут с подбором и укажут на различия разных методов нанесения лого.

Чтобы просчитать стоимость производства сумок на пояс с нанесением и оформления заказа рекомендуем связаться с менеджерами компании “Фабрика рекламного текстиля” по телефону или в электронном письме.