Подушки

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» пропонує пошиття подушок на замовлення. У нас можна придбати подушки з брендуванням для кафе, ресторанів, салонів масажу, центрів психологічного розвантаження, а також для промо-акцій та просто у якості подарунків для колективу.

У нас можна оптом замовити рекламні та корпоративні подушки з нанесенням лого:

  • Для пошиття виробів використовуємо всі різновиди бавовни та флісу;
  • Подушки можуть бути повністю однотонними або мати різнокольорові елементи, декоративні вставки;
  • Є можливість нанести логотип або іншу символіку, пошити подушки відповідно до фірмового стилю.

Залежно від вибраного матеріалу під нанесення та складності логотипу, перенесення зображення на подушку може бути виконане декількома способами: машинною вишивкою, сублімацією, шовкотрафаретним, прямим цифровим та термодруком.

Якщо у вас виникли питання щодо методів друку та оптимального способу нанесення для вашого замовлення, а також щоб запросити прорахунок вартості виготовлення брендованих подушок, рекомендуємо звернутися до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю».


Подушки

Компания «Фабрика рекламного текстиля» предлагает пошив подушек на заказ. У нас можно приобрести подушки с брендированием для кафе, ресторанов, салонов массажа, центров психологической разгрузки, а также для промо-акций и просто в качестве подарков для коллектива.

У нас можно оптом заказать рекламные и корпоративные подушки с нанесением лого:

  • Для пошива изделий используем все разновидности хлопка и флиса;
  • Подушки могут быть полностью однотонными или иметь разноцветные элементы, декоративные вставки;
  • Есть возможность нанести логотип или другую символику, сшить подушки в соответствии с фирменным стилем.

В зависимости от выбранного материала под нанесение и сложности логотипа, перенос изображения на подушку может быть выполнен несколькими способами: машинной вышивкой, сублимацией, шелкотрафаретной, прямой цифровой и термопечатью.

Если у вас возникли вопросы относительно методов печати и оптимального способа нанесения для вашего заказа, а также чтобы получить просчет стоимости изготовления брендированных подушек, рекомендуем обратиться к менеджерам компании «Фабрика рекламного текстиля».