Козирки

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві – прямий виробник брендованих фірмових матеріалів на замовлення. У нас Ви можете замовити козирки з нанесенням корпоративного логотипу, які затребувані на промо-акціях. Козирки, пошиті у фірмовій символіці, стануть корисними для клієнтів сувенірами або частиною форми для співробітників.

На замовлення доступні варіації брендованих виробів:

  • Для пошиття козирків можна використовувати доступні на складі різновиди плащових та костюмних тканин.
  • Шиємо однотонні козирки або з додатковими елементами, функціональними деталями.
  • В асортименті є різні моделі та фасони козирків.

Для брендування козирків логотипами та іншими нанесеннями ми застосовуємо різні типи нанесення: методи сублімації та машинної вишивки, шовкотрафаретний, прямий цифровий та термодрук.

Зверніться до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю», щоб вибрати максимально відповідний спосіб нанесення лого та отримати детальний прорахунок вартості виготовлення козирків з нанесенням.

 


Козырьки

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве – прямой изготовитель брендированных фирменных материалов под заказ. У нас вы можете оптом заказать козырьки с нанесением корпоративного логотипа, которые востребованы на промо акциях. Козырьки, пошитые в фирменной символике, станут полезными сувенирами для клиентов или частью формы для сотрудников.

На заказ доступны вариации брендированных изделий:

  • Для пошива козырьков можно использовать доступные на складе разновидности плащевых и костюмных тканей.
  • Шьем однотонные козырьки или с дополнительными элементами, функциональными деталями.
  • В ассортименте есть разные модели и фасоны козырьков.

Для брендирования козырьков логотипами и прочими нанесениями мы применяем разные типы нанесения: методы сублимации и машинной вышивки, шелкотрафаретную, прямую цифровую и термопечать.

Свяжитесь с менеджерами компании «Фабрика рекламного текстиля», чтобы выбрать максимально подходящий способ нанесения лого и получить детальный просчет стоимости изготовления козырьков с нанесением.