Сумки дорожні

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» пропонує оптове пошиття дорожніх сумок з брендуванням. Під замовлення у нас Ви можете придбати корпоративні дорожні сумки, які стануть у нагоді як при проведенні маркетингових заходів компанії (промо-акцій та рекламних виставок), також для вручення їх команді співробітників як фірмовий цінний презент. Пропонуємо пошиття виробів із зображенням фірмової символіки або в корпоративних відтінках.

Оптом виконуємо пошиття різних дорожніх сумок з нанесенням логотипу:

  • При пошитті можна використовувати всі різновиди плащових та сумкових тканин;
  • Допускається як комбінування різних матеріалів, так і виробництво однотонних сумок з одного матеріалу. Додатково можна декорувати вироби вставками та функціональними елементами;
  • У нашому асортименті – багато варіантів, фасонів та розмірів дорожніх сумок.

При брендуванні дорожніх сумок логотипами та іншою символікою ми використовуємо такі типи нанесення: машинну вишивку та шовкотрафарет, термонанесення та прямий цифровий друк, а також спосіб сублімації. Оптимальний метод підбирається для досягнення найбільшої якості нанесеного зображення, виходячи з матеріалу під нанесення та специфіки малюнка.

Зверніться до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю» для розрахунку ціни пошиття та брендування дорожніх сумок.

 


Сумки дорожные

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве предлагает оптовый пошив дорожных сумок с брендированием. Под заказ у нас вы можете приобрести корпоративные дорожные сумки, которые пригодятся как при проведении маркетинговых мероприятий компании (промо акций и рекламных выставок), так и для вручения их команде сотрудников в качестве фирменного ценного презента. Предлагаем пошив изделий с изображением фирменной символики или в корпоративных оттенках.

Оптом выполняем пошив различных дорожных сумок с нанесением логотипа:

  • При пошиве можно использовать все разновидности плащевых и сумочных тканей;
  • Допускается как комбинирование разных материалов, так и производство однотонных сумок из одного материала. Дополнительно можно декорировать изделия вставками и функциональными элементами;
  • В нашем ассортименте – много вариантов фасонов и размеров дорожных сумок.

При брендировании дорожных сумок логотипами и другой символикой мы используем такие типы нанесения: машинную вышивку и шелкотрафарет, термонанесение и прямую цифровую печать, а также способ сублимации. Оптимальный метод подбирается для достижения наибольшего качества нанесенного изображения, исходя из материала под нанесение и специфики рисунка.

Свяжитесь с менеджерами компании «Фабрика рекламного текстиля» для просчета цены пошива и брендирования дорожных сумок.