Майки

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» займається пошиттям корпоративних брендованих майок на замовлення. Оптом виготовляємо сувенірні та рекламні трикотажні вироби з нанесенням лого.

Суттєва перевага нашої компанії – власне виробництво. Вся продукція виготовляється нами та безпосередньо потрапляє до рук клієнтів за базовою ціною.

У нас можна замовити персоналізовані майки з брендуванням:

  • Основа для пошиття – трикотажні полотна високої якості, склад – 100% бавовна. На замовлення можливе використання тканин з еластаном;
  • Доступні жіночі, чоловічі та дитячі розміри та фасони. Шиємо борцовки, безрукавки, інші спортивні майки;
  • Вироби можуть бути однотонними або мати різнокольорові вставки та елементи.

Майки з нанесенням логотипу використовуються компаніями як частина промо-форми для співробітників на рекламних акціях, а також для проведення корпоративних робочих та розважальних заходів.

Після того, як вибрано тканину під нанесення та потрібне зображення, підбирається оптимальний спосіб друку. Перенесення лого на майки ми виконуємо декількома способами: термо-, шовкотрафаретним чи прямим цифровим друком, а також машинною вишивкою та сублімацією.

За детальною інформацією про можливості та умови співпраці рекомендуємо звернутися до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю». Підкажемо, який тип нанесення найприйнятніший у вашому випадку та підберемо оптимальні параметри, щоб досягти бажаної якості малюнка та виконати замовлення в рамках заявленого вами бюджету.


Майки

Компания «Фабрика рекламного текстиля» занимается пошивом корпоративных брендированных маек на заказ. Оптом производим сувенирные и рекламные трикотажные изделия с нанесением лого.

Существенное преимущество нашей компании – собственное производство. Вся продукция изготавливается нами и напрямую попадает в руки клиентов по базовой цене.

У нас можно заказать персонализированные майки с брендированием:

  • Основа для пошива – трикотажные полотна высокого качества, состав – 100% хлопок. Под заказ возможно использование тканей с эластаном;
  • Доступны женские, мужские и детские размеры и фасоны. Шьем борцовки, безрукавки, другие спортивные майки;
  • Изделия могут быть однотонными, а также иметь разноцветные вставки и элементы.

Майки с нанесением логотипа используются компаниями как часть промо формы для сотрудников на рекламных акциях, а также для проведения корпоративных рабочих и развлекательных мероприятий.

После того, как выбрана ткань под нанесение и нужное изображение, подбирается оптимальный способ печати. Перенос лого на майки мы производим несколькими способами: термо-, шелкотрафаретной и прямой цифровой печатью, а также машинной вышивкой и сублимацией.

За детальной информацией о возможностях и условиях сотрудничества рекомендуем обратиться к менеджерам компании «Фабрика рекламного текстиля». Подскажем, какой тип нанесения наиболее приемлем в вашем случае и подберем оптимальные параметры, чтобы достичь желаемого качества рисунка и выполнить заказ в рамках заявленного вами бюджета.