Торби складні

Компанія “Фабрика рекламного текстилю” пропонує послуги з пошиття складних торб на замовлення. У нас Ви можете оптом замовити сумки, що складаються в чохол для проведення корпоративних промо заходів, а також як фірмовий сувенір.

На замовлення виготовляємо всі види складних рекламних сумок:

  • При пошитті сумок, що складаються, можна використовувати всі доступні на складі варіації плащових або сумочних тканин.
  • Готовий виріб може мати однотонне забарвлення або бути скомпонованим із вставок різних кольорів, декоративних деталей та функціональних елементів.
  • Наш асортимент заповнений фасонами та різновидами моделей виробів, доступних для пошиття.

При виготовленні сумок, що складаються в чохол з нанесенням у вигляді логотипів та іншої фірмової символіки, ми використовуємо різні види нанесення. У нас доступні такі типи брендування: машинна вишивка або сублімація, друк шовкотрафаретом, термо- та прямий цифровий друк. Щоб визначити оптимальний для Вашого замовлення метод нанесення лого, а також щоб прорахувати вартість виготовлення складних сумок із брендуванням, рекомендуємо зв'язатися з менеджерами компанії “Фабрика рекламного текстилю”.

 


Сумки складные

Компания “Фабрика рекламного текстиля” в Киеве предлагает услуги по пошиву складных сумок под заказ. У нас вы можете оптом заказать складывающиеся в чехол сумки для проведения корпоративных промо мероприятий, а также в качестве фирменного сувенира.

На заказ производим все виды рекламных складных сумок:

  • При пошиве складывающихся сумок можно использовать все доступные на складе вариации плащевых или сумочных тканей.
  • Готовое изделие может иметь однотонную расцветку или быть скомпонованным из вставок разных цветов, декоративных деталей и функциональных элементов.
  • Наш ассортимент заполнен фасонами и разновидностями моделей изделий, доступных для пошива.

При изготовлении складывающихся в чехол сумок с нанесением в виде логотипов и прочей фирменной символики мы используем разные виды нанесения. У нас доступны такие типы брендирования: машинная вышивка или метод сублимации, печать шелкотрафаретом, термо- и прямая цифровая. Чтобы определить оптимальный для вашего заказа метод нанесения лого, а также чтобы просчитать стоимость изготовления складных сумок с брендированием, рекомендуем связаться с менеджерами компании “Фабрика рекламного текстиля”.