Торби для ноутбуків

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві є прямим виробником фірмової рекламної продукції. Оптом пропонуємо пошиття сумок для ноутбуків. У нас Ви можете замовити сумки для ноутбуків з брендуванням, з метою використання їх у ролі сувеніру на рекламних та промо акціях. При підборі виробів для співробітників можемо запропонувати пошиття чохлів під ноутбуки у корпоративних відтінках та з фірмовою символікою.

Здійснюємо пошиття різних варіацій сумок з нанесенням логотипу:

  • При виготовленні сумок для ноутбуків використовуємо всі види плащових та сумочних тканин;
  • Робимо однотонні або різнокольорові сумки з декоративними вставками та іншими елементами;
  • На замовлення доступні різноманітні моделі сумок під ноутбуки.

При брендуванні сумок логотипами та іншими видами нанесення ми застосовуємо такі способи перенесення зображень: машинна вишивка, шовкотрафарет, термо та прямий цифровий друк, метод сублімації. Оптимальний спосіб підбирається індивідуально під кожен тираж, виходячи з тканини для виробів та особливостей малюнка.

Рекомендуємо звернутися до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю», щоб прорахувати вартість виготовлення сумок для ноутбуків з нанесенням лого, уточнити умови співробітництва та всю супутню інформацію.

 


Сумки для ноутбуков

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве является прямым производителем фирменной рекламной продукции. Оптом предлагаем пошив сумок для ноутбука. У нас вы можете заказать сумки для ноутбуков с брендированием, с целью использования их в роли сувенира на рекламных и промо акциях. При подборе изделий для сотрудников можем предложить пошив чехлов под ноутбуки в корпоративных оттенках и с фирменной символикой.

Производим пошив разных вариаций сумок с нанесением логотипа:

  • При изготовлении сумок для ноутбуков используем все виды плащевых и сумочных тканей;
  • Делаем однотонные или разноцветные сумки, с декоративными вставками и другими элементами;
  • Под заказ доступны разнообразные модели сумок под ноутбуки.

При брендировании сумок логотипами и прочими видами нанесений мы применяем такие способы переноса изображений: машинная вышивка, шелкотрафарет, термо и прямая цифровая печать, метод сублимации. Оптимальный способ подбирается индивидуально под каждый тираж, исходя из ткани для изделий и особенностей рисунка.

Рекомендуем обратиться к менеджерам компании «Фабрика рекламного текстиля», чтобы просчитать стоимость изготовления сумок для ноутбуков с нанесением лого, уточнить условия сотрудничества и всю сопутствующую информацию.