Органайзери автомобільні

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» займається оптовим пошиттям автомобільних органайзерів із нанесенням логотипу та інших типів брендування. У нас можна на замовлення придбати органайзери в багажник авто для використання як фірмовий сувенір на рекламній акції, а також як презент співробітникам на честь корпоративного свята.

Пошиття різних органайзерів для автомобіля з нанесенням лого:

  • Пропонуємо вибір тканин для пошиття, доступні варіації плащових та сумочних тканин;
  • Можна виготовити автомобільні органайзери з тканини одного кольору або різнобарвної, доступне поєднання різних тканин та декорування додатковими вставками;
  • Індивідуально підбираємо відповідну модель промо органайзера для авто.

При нанесенні логотипу та інших типів брендування на виріб ми використовуємо такі варіанти методів друку: шовкотрафаретна, термо-, пряма цифрова, а також метод сублімації та машинної вишивки. Оптимальний спосіб брендування для ваших автомобільних органайзерів підбирається, виходячи з матеріалу для пошиття та специфіки логотипу.

Зв'яжіться з менеджерами компанії «Фабрика рекламного текстилю», щоб прорахувати пошиття органайзерів та уточнити супутню інформацію.

 


Органайзеры автомобильные

Компания «Фабрика рекламного текстиля» занимается оптовым пошивом автомобильных органайзеров с нанесением логотипа и других типов брендирования. У нас можно под заказ приобрести органайзеры в багажник авто для использовании в качестве фирменного сувенира на рекламной акции, а также как презент сотрудникам в честь корпоративного праздника.

Производим пошив различных органайзеров для автомобиля с нанесением лого:

  • Предлагаем выбор тканей для пошива, доступны вариации плащевых и сумочных тканей;
  • Можно изготовить автомобильные органайзеры из ткани одного цвета или разноцветной, доступно сочетание разных тканей и декорирование дополнительными вставками;
  • Индивидуально подбираем подходящую модель промо органайзера для авто.

При нанесении логотипа и других типов брендирования на изделие мы используем такие варианты методов печати: шелкотрафаретная, термо-, прямая цифровая, а также метод сублимации и машинной вышивки. Оптимальный способ брендирования для ваших автомобильных органайзеров подбирается исходя из материала для пошива и специфики логотипа.

Свяжитесь с менеджерами компании «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве, чтобы просчитать пошив органайзеров и уточнить сопутствующую информацию.