Косметички

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві – виробник фірмової сувенірної продукції. Оптом пропонуємо пошиття косметичок у різних варіаціях. У нас можна купити подарункові косметички, які стануть у нагоді на рекламних та промо-акціях? як сувеніри для клієнтів та партнерів, а також як корпоративний подарунок для співробітників фірми. Для подібних цілей рекомендуємо купити косметички, пошиті в корпоративних кольорах та доповнені фірмовою символікою.

У нашому асортименті – всілякі варіації косметичок із нанесенням лого:

  • Для пошиття ми використовуємо кілька варіантів плащових та сумкових тканин;
  • Можна замовити однотонні косметички або доповнити їх вставками та елементами різних кольорів;
  • Пропонуємо на вибір багато моделей косметичок.

У нас доступні способи брендування косметичок логотипами та іншими нанесеннями: метод машинної вишивки та шовкотрафаретного друку, термо- або прямий цифровий друк, сублімація.

Для прорахунку вартості замовлення брендованих косметичок, вибору найбільш відповідного способу нанесення, а також при виникненні додаткових питань радимо зв'язатися зі співробітниками компанії «Фабрика рекламного текстилю» за телефоном або електронною поштою. Під час надсилання запиту максимально детально вкажіть усі Ваші побажання.

 


Косметички

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве – производитель фирменной сувенирной продукции. Оптом предлагаем пошив косметичек в разных вариациях. У нас можно купить подарочные косметички, которые пригодятся  на рекламных и промо акциях в качестве сувениров для клиентов и партнеров, а также как корпоративный подарок для сотрудников фирмы. Для подобных целей рекомендуем купить косметички, пошитые в корпоративных цветах и дополненные фирменной символикой.

В нашем ассортименте – всевозможные вариации косметичек с нанесением лого:

  • Для пошива мы используем несколько вариантов плащевых и сумочных тканей;
  • Можно заказать однотонные косметички или дополнить их вставками и элементами разных цветов;
  • Предлагаем на выбор много моделей косметичек.

Доступные у нас способы брендирования косметичек логотипами и другими нанесениями:  метод машинной вышивки и шелкотрафаретной печати, термо- или прямая цифровая печать, сублимация.

Для просчета стоимости заказа брендированных косметичек, выбора наиболее подходящего способа нанесения, а также при возникновении дополнительных вопросов, советуем связаться с сотрудниками компании «Фабрика рекламного текстиля» по телефону или электронной почте. При отправке запроса максимально детально укажите все пожелания.