Вітровки (штормовки)

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві – виробник промо-текстилю. На замовлення шиємо вітровки для рекламних та корпоративних цілей – з нанесенням логотипу, у фірмових кольорах:

  • Під час пошиття брендованих вітровок використовуються різні види плащових тканин;
  • У нас оптом можна замовити всі моделі рекламних та подарункових брендованих вітровок: для жінок та чоловіків, вироби різного фасону, на підкладці або без неї;
  • Вибрана модель може бути повністю однотонною або мати різнокольорові вставки та декоративні елементи;
  • Незвичайна варіація сувенірного текстилю з нанесенням логотипу – вітровка, що складається в компактну сумку. Виріб практичний, не займає багато місця, зручно носити із собою.

При брендуванні рекламних вітровок логотипами та іншими видами нанесення ми використовуємо кілька типів друку: шовкотрафаретний, прямий цифровий, термодрук, також доступні методи машинної вишивки та сублімації.

Рекомендуємо звернутися до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю», якщо у вас виникли питання щодо відповідного методу нанесення. Наші співробітники підкажуть, яким чином ми зможемо забезпечити бажану якість нанесення лого навіть за невеликого бюджету, а також зроблять детальний прорахунок ціни.


Ветровки (штормовки)

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве – производитель промо текстиля. Под заказ шьем ветровки для рекламных и корпоративных целей – с нанесением логотипа, в фирменных цветах:

  • При пошиве брендированных ветровок используются разные виды плащевых тканей;
  • У нас оптом можно заказать все модели рекламных и подарочных брендированных ветровок: для женщин и мужчин, изделия разного фасона, на подкладке или без нее;
  • Выбранная модель может быть полностью однотонной или иметь разноцветные включения и декоративные элементы;
  • Необычная вариация сувенирного текстиля с нанесением логотипа – ветровка, складывающаяся в компактную сумку. Изделие практично, не занимает много места, удобно носить с собой.

При брендировании рекламных ветровок логотипами и прочими видами нанесений, мы используем несколько типов печати: шелкотрафаретную, прямую цифровую, тремо, также доступен метод машинной вышивки и сублимации.

Рекомендуем обратиться к менеджерам компании «Фабрика рекламного текстиля», если у вас возникли вопросы относительно подходящего метода нанесения. Наши сотрудники подскажут, каким образом сможем обеспечить желаемое качество нанесения лого даже при небольшом бюджете, а также сделают детальный просчет цены.