Теніски поло

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві – безпосередній виробник рекламного та корпоративного текстилю. Оптом пропонуємо пошиття брендованих тенісок поло. У нас Ви можете замовити теніски поло з нанесенням лого або пошитих у корпоративних кольорах, для використання в рекламних акціях або як частини фірмового одягу для співробітників.

Виготовлення промо та подарункових тенісок проводимо за індивідуальними потребами замовника:

  • Для пошиття тенісок поло з нанесенням використовуємо трикотажні полотна, склад - 100% бавовна. На замовлення доступні тканини з додаванням еластану;
  • Теніски можуть бути однотонними або декорованими різнокольоровими елементами та вставками;
  • Шиємо різні моделі та фасони: для чоловіків, жінок та дітей, теніски з довгим рукавом, приталені або спортивні фасони.

Друк логотипу на тенісках поло можливий декількома способами: машинною вишивкою або сублімацією, шовкотрафаретним, прямим цифровим або термодруком.

Звернувшись до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю», Ви зможете отримати відповіді на запитання щодо замовлення, з'ясуєте різницю між методами нанесення логотипу та зможете вибрати відповідний вам за якістю друку та ціною спосіб виробництва.


Тенниски поло

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве - прямой производитель рекламного и корпоративного текстиля. Оптом предлагаем пошив брендированных теннисок поло. У нас вы можете заказать тенниски поло с нанесением лого или пошитых в корпоративных цветах, для использования в рекламных акциях или как части фирменной одежды для сотрудников.

Изготовление промо и подарочных теннисок проводим по индивидуальным потребностям заказчика:

  • Для пошива теннисок поло с нанесением используем трикотажные полотна, состав - 100% хлопок. Под заказ доступны ткани с добавлением эластана;
  • Тенниски могут быть однотонными или декорированными разноцветными элементами и вставками;
  • Шьем разные модели и фасоны: для мужчин, женщин и детей, тенниски с длинным рукавом, приталенные или спортивные фасоны.

Печать логотипа на теннисках поло возможна несколькими способами: машинной вышивкой или сублимацией, шелкотрафаретной, прямой цифровой или термопечатью.

Обратившись к менеджерам компании «Фабрика рекламного текстиля», вы сможете получить ответы на вопросы относительно заказа, выясните разницу между методами нанесения логотипа и сможете выбрать подходящий вам по качеству печати и цене способ производства.