Пледи

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» пропонує пошиття пледів на замовлення. У нас можна придбати пледи з брендуванням для пікніка, флісові пледи для промо акцій та подарункові вироби.

У нас можна оптом замовити рекламні та корпоративні пледи з нанесенням лого:

  • Для пошиття виробів використовуємо всі різновиди плащових тканин та флісу;
  • Доступні ущільнені двошарові моделі, а також пледи, що складаються в сумку;
  • Пледи можуть бути повністю однотонними або мати різнокольорові елементи, декоративні вставки;
  • Є можливість нанести логотип або іншу символіку, пошити пледи у фірмових кольорах.

Залежно від вибраного матеріалу під нанесення та складності логотипу, перенесення зображення на плед може бути виконане декількома способами: машинною вишивкою, сублімацією, шовкотрафаретним, прямим цифровим та термодруком.

Якщо у вас виникли питання щодо методів друку та оптимального способу нанесення для Вашого замовлення, а також щоб запросити прорахунок вартості виготовлення брендованих пледів, рекомендуємо звернутися до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю».


Пледы

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве предлагает пошив пледов под заказ. У нас можно приобрести пледы с брендированием для пикника, флисовые пледы для промо акций и подарочные изделия.

У нас можно оптом заказать рекламные и корпоративные пледы с нанесением лого:

  • Для пошива изделий используем все разновидности плащевых тканей и флиса;
  • Доступны уплотненные двухслойные модели, а также пледы, складывающиеся в сумку;
  • Пледы могут быть полностью однотонными или иметь разноцветные элементы, декоративные вставки;
  • Есть возможность нанести логотип или другую символику, пошить пледы в фирменных цветах.

В зависимости от выбранного материала под нанесение и сложности логотипа, перенос изображения на плед может быть выполнен несколькими способами: машинной вышивкой, сублимацией, шелкотрафаретной, прямой цифровой и термопечатью.

Если у вас возникли вопросы о методах печати и оптимального способа нанесения для вашего заказа, а также чтобы запросить просчет стоимости изготовления брендированных пледов, рекомендуем обратиться к менеджерам компании «Фабрика рекламного текстиля».