Флісові куртки

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві оптом пропонує пошиття флісових курток. Ми є прямим виробником, реалізуємо продукцію без посередників, що дозволяє нашим клієнтам купувати якісні вироби без зайвих націнок.

Оптом на замовлення виробляємо корпоративні та рекламні фліси з брендуванням:

 • Для пошиття флісових курток використовуємо флісове полотно високої якості, склад – 100% поліестер;
 • Доступні варіанти полотен різної структури ворсу та щільності;
 • Шиємо чоловічі, жіночі та дитячі розміри;
 • Можна замовити різні фасони курток: спортивні, на блискавці, прямі та під гумку. Усі моделі створюються з урахуванням особливостей фігури;
 • Можливо виготовлення однотонних флісів та моделей з різнокольоровими вставками та елементами;
 • Друк логотипу на промо та фірмових куртках проводиться методами машинної вишивки та шовкотрафаретного друку.

Різновиди флісових тканин:

 • Фліс – теплий, легкий та вологовідштовхувальний матеріал, що складається з двох шарів. Стійкий до зношування, захищає від вітру та дрібного дощу. М'який ворсистий внутрішній шар забезпечує максимальну теплоізоляцію та вологорегуляцію. Фліс, що складається з поліефірних волокон, швидко висихає і не скочується після багаторазових машинних прань;
 • Polarflice (поларфліс) - інший різновид, від флісу відрізняється щільністю. Ще більш легке та м'яке полотно. Унікальна молекулярна структура дозволяє волокнам утримувати повітря та підтримувати оптимальний вологообмін. Вироби із поларфлісу практично не намокають, швидко сохнуть. Тканина не меніться та легко відмивається.

Флісові куртки з нанесенням логотипу актуальні для всіх видів активного відпочинку на природі, підходять в якості верхнього одягу або як утеплюючий шар. Можуть використовуватися у міських умовах як елемент гардеробу учасників корпоративних заходів, промоутерів під час проведення рекламних акцій, а також корпоративної форми для співробітників.

Завдяки відмінним показникам термо- та вологорегуляції, фліси часто служать елементом «тришарового» одягу альпіністів та представників інших екстремальних видів спорту.

Звернувшись із запитом до співробітників компанії «Фабрика рекламного текстилю», ви отримаєте рекомендації щодо найбільш відповідного способу нанесення для конкретного випадку: з урахуванням ваших фінансових можливостей та побажань до якості зображення.


Флисовые куртки

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве оптом предлагает пошив флисовых курток. Являемся прямым производителем, реализуем продукцию без посредников, что позволяет нашим клиентам покупать качественные изделия без дополнительных наценок.

Оптом под заказ производим корпоративные и рекламные флисы с брендированием:

 • Для пошива флисовых курток используем флисовое полотно высокого качества, состав – 100% полиэстер;
 • Доступны варианты полотен разной структуры ворса и плотности;
 • Шьем мужские, женские и детские размеры;
 • Можно заказать разные фасоны курток: спортивные, на молнии, прямые и под резинку. Все модели создаются с учётом особенностей фигуры;
 • Возможно изготовление однотонных флисов и моделей с разноцветными вставками и элементами;
 • Печать логотипа на промо и фирменных куртках производится методами машинной вышивки и шёлкотрафаретной печати.

Разновидности флисовых тканей:

 • Флис – теплый, легкий и влагоотталкивающий материал, состоит из двух слоев. Устойчив к изнашиванию, защищает от ветра и мелкого дождя. Мягкий ворсистый внутренний слой обеспечивает максимальную теплоизоляцию и влагорегуляцию. Состоящий из полиэфирных волокон флис быстро высыхает и не скатывается после многократных машинных стирок;
 • Polarflice (поларфлис) – другая разновидность, от флиса отличается плотностью. Еще более легкое и мягкое полотно. Уникальная молекулярная структура позволяет волокнам удерживать воздух и поддерживать оптимальный влагообмен. Изделия из поларфлиса практически не намокают, быстро сохнут. Ткань не мнется и легко отстирывается.

Флисовые куртки с нанесением логотипа актуальны для всех видов активного отдыха на природе, подходят в качестве верхней одежды или в роли утепляющего слоя. Применимы в городских условиях, как элемент гардероба участников корпоративных мероприятий, промоутеров во время проведения рекламных акций, а также корпоративной формы для сотрудников.

Благодаря отличным показателям термо- и влагорегуляции, флисы часто служат элементом «трехслойного» одеяния альпинистов и представителей других экстремальных видов спорта.

Обратившись с запросом к сотрудникам компании «Фабрика рекламного текстиля», вы получите рекомендации относительно наиболее подходящего способа нанесения для конкретно вашего случая: с учетом ваших финансовых возможностей и пожеланий к качеству изображения.