Робочі жилети

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві – оптовий виробник робочих жилеток із брендуванням. Оптом у нас можна замовити жилети для робітників, пошиті у корпоративних кольорах або з нанесенням логотипу.

Ми є прямим виробником продукції з нанесенням. Всі вироби шиємо та брендуємо тільки на власному устаткуванні, не залучаючи підрядників та посередників. Це дозволяє контролювати процес виробництва на всіх етапах, забезпечуючи тим самим відмінну якість та зберігаючи ціни помірними.

На замовлення доступні варіації робочих жилетів із нанесенням лого:

  • Для ми шиємо з усіх різновидів костюмних та плащових тканин.
  • Ми виготовляємо однотонні робочі жилети та вироби, доповнені різнокольоровими вставками та функціональними елементами з інших тканин.
  • Пропонуємо багато фасонів виробів на вибір. Також можливе пошиття зимових утеплених жилетів.

Для брендування робочих жилетів логотипами та іншою символікою пропонуємо кілька типів нанесення: машинну вишивку, друк шовкотрафаретом, термо- та прямий цифровий друк, а також сублімацію. Менеджери компанії «Фабрика рекламного текстилю» допоможуть Вам визначитися зі способом нанесення, що максимально підходить у вашому конкретному випадку.

Щоб отримати прорахунок ціни робочих жилетів з брендуванням та оформити замовлення, зв'яжіться з нами у телефонному режимі або в електронному листі.

 


Рабочие жилеты

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве – оптовый изготовитель рабочих жилеток с брендированием. Оптом у нас можно заказать жилеты для рабочих, пошитые в корпоративных цветах или с нанесением логотипа.

Мы являемся прямым производителем продукции с нанесением. Все изделия шьем и  брендируем только на собственном оборудовании, не привлекая подрядчиков и посредников. Это позволяет контролировать процесс производства на всех этапах, обеспечивая тем самым отменное качество и сохраняя цены умеренными.

На заказ доступны вариации рабочих жилетов с нанесением лого:

  • Для пошива мы используем все разновидности костюмных и плащевых тканей.
  • Мы производим однотонные рабочие жилеты и изделия, дополненные разноцветными вставками и функциональными элементами из других тканей.
  • Предлагаем много фасонов изделий на выбор. Также возможен пошив зимних утепленных жилетов.

Для брендирования рабочих жилетов логотипами и другой символикой, предлагаем несколько типов нанесения: машинную вышивку, печать шелкотрафаретом, термо- и прямую цифровую печать, а также сублимацию. Менеджеры компании «Фабрика рекламного текстиля» помогут вам определиться со способом нанесения, максимально подходящим в вашем конкретном случае.

Чтобы получить просчет цены рабочих жилетов с брендированием и оформить заказ, свяжитесь с нами в телефонном режиме или в электронном письме.