Штани робочі

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві оптом виконує пошиття робочих штанів з брендуванням. На замовлення у нас Ви можете придбати робочі штани в корпоративних кольорах або з нанесенням логотипу.

Виробляємо всілякі варіації штанів для робітників:

  • Для пошиття можна використовувати доступні на складі костюмні тканини.
  • Готовий виріб може бути повністю однотонним або декорованим різнокольоровими вставками та функціональними деталями, виконаними з інших тканин.
  • У нашому асортименті багато фасонів виробів. На замовлення також шиємо утеплені зимові штани.

Для брендування робочих штанів логотипами та іншими фірмовими нанесеннями, ми використовуємо кілька типів нанесення: метод машинної вишивки та сублімації, друк шовкотрафаретом, термодрук та прямий цифровий друк. Якщо у вас виникли труднощі з підбором оптимального методу нанесення лого, зверніться до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю» для детальної консультації. Також звертайтесь до нас за телефоном або в електронному листі, щоб прорахувати вартість виготовлення штанів з нанесенням та оформити замовлення.


Брюки рабочие

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве оптом производит пошив рабочих штанов с брендированием. Под заказ у нас вы можете приобрести рабочие брюки в корпоративных цветах или с нанесением логотипа.

Производим всевозможные вариации штанов для рабочих:

  • Для пошива можно использовать доступные на складе костюмные ткани.
  • Готовое изделие может быть полностью однотонным или декорированным разноцветными вставками и функциональными деталями, выполненными из других тканей.
  • В нашем ассортименте – много фасонов изделий. На заказ также шьем зимние утепленные штаны.

Для брендирования рабочих брюк логотипами и прочими фирменными нанесениями, мы используем несколько типов нанесения: метод машинной вышивки и сублимации, печать шелкотрафаретом, термопечать и прямую цифровую печать. Если у вас возникли трудности с подбором оптимального метода нанесения лого, свяжитесь с менеджерами компании «Фабрика рекламного текстиля» для детальной консультации. Также обращайтесь к нам по телефону или в электронном письме, чтобы просчитать стоимость изготовления штанов с нанесением и оформить заказ.