Фабрика рекламного текстилю

Про нас

Компанія "Фабрика рекламного текстилю" займається пошиттям усіх видів рекламних трикотажних виробів. Приймаємо замовлення на оптове виробництво та брендування логотипами одягу та текстильних аксесуарів.

Переваги співпраці з нами

  • Виробництво та відвантаження зі складу. Наша компанія має власне виробництво для пошиття та брендування рекламно-сувенірних виробів. Весь процес виробництва контролюється співробітниками без залучення сторонніх та неперевірених підрядників. Тільки працюючи за таким принципом, можена гарантувати відвантаження продукції стабільно відмінної якості.
  • Доступна ціна на продукцію. Через відсутність у нашому виробничому циклі посередників, у нас немає потреби включати до вартості готового товару додаткові націнки. Оптове пошиття корпоративних виробів у прямого виробника завжди вигідніше в ціні.
  • Індивідуальний підхід до замовника. Пропонуємо пошиття та нанесення фірмової символіки згідно з вимогами, заданими замовником. У випадку, якщо їх виконання з якихось причин неможливе, пропонуємо альтернативні варіанти.
  • Консультація кваліфікованих працівників. Ми багато років працюємо на ринку пошиття корпоративного одягу та рекламних матеріалів. За цей час вивчили всі тонкощі своєї справи. Наші менеджери завжди готові відповісти на всі запитання клієнта, порадити найкращі тканини та фасони, а також підібрати оптимальний метод брендування.
  • Доставка до будь-якої точки країни. Виробництво та склад знаходяться у Києві, працюємо з усією Україною.

Зверніться до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю» для отриманя консультації та прорахувати вартість замовлення.


О нас

Компания «Фабрика рекламного текстиля» занимается пошивом всех видов рекламных трикотажных изделий. Принимаем заказы на оптовое производство и брендирование логотипами одежды и текстильных аксессуаров.

Преимущества сотрудничества с нами

  • Производство и отгрузка со склада. Наша компания владеет собственным производством для пошива и брендирования рекламно-сувенирных изделий. Весь процесс производства контролируется сотрудниками без привлечения посторонних и непроверенных подрядчиков. Только работая по такому принципу, мы в состоянии гарантировать отгрузку продукции заявленного отменного качества.
  • Доступная цена на продукцию. Из-за отсутствия в нашем производственном цикле посредников, у нас нет потребности включать в стоимость готового товара дополнительные наценки. Оптовый пошив корпоративных изделий у прямого производителя всегда выгоднее в цене.
  • Индивидуальный подход к заказчику. Предлагаем пошив и нанесение фирменной символики согласно требованиям, заданным заказчиком. В случае, если их выполнение по каким-то причинам невозможно, предлагаем альтернативные варианты.
  • Консультация квалифицированных сотрудников. Мы много лет работаем на рынке пошива корпоративной одежды и рекламных материалов. За это время изучили все тонкости своего дела. Наши менеджеры всегда готовы ответить на все вопросы клиента, посоветовать лучшие ткани и фасоны, а также подобрать оптимальный метод брендирования.
  • Доставка в любую точку страны. Производство и склад находятся в Киеве, работаем со всей Украиной.

Свяжитесь с менеджерами компании «Фабрика рекламного текстиля», чтобы получить консультацию и просчитать стоимость заказа.