Медичні костюми

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві – прямий виробник медичних костюмів на замовлення. Оптом у нас можна купити брендовану форму для медиків, пошиту в корпоративних кольорах та з нанесенням лого.

У нашому асортименті – багато варіацій костюмів із брендуванням:

  • Для пошиття медичної форми можна використовувати всі доступні медичні, сорочкові, костюмні тканини та їх комбінації.
  • Медичні костюми можуть бути повністю однотонними, також можна пошити форми зі вставками та оздобленням з інших полотен.
  • Пропонуємо вичерпний вибір фасонів, доступних для пошиття.

При виготовленні медичної форми з нанесенням логотипу або іншої символіки, ми застосовуємо такі способи брендування: машинна вишивка та сублімація, шовкотрафаретний, прямий цифровий та термодрук. Найбільш підходящий спосіб нанесення у конкретному випадку рекомендують наші менеджери, виходячи з тиражу, матеріалів під нанесення та допустимого бюджету.

Зверніться до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю», щоб отримати прорахунок ціни пошиття медичних костюмів з логотипом та оформити замовлення.

 


Медицинские костюмы

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве – прямой производитель медицинских костюмов под заказ. Оптом у нас можно купить брендированную форму для медиков, пошитую в корпоративных цветах и с нанесением лого.

В нашем ассортименте – много вариаций костюмов с брендированием:

  • Для пошива медицинской формы можно использовать все доступные медицинские, сорочечные, костюмные ткани и их комбинации.
  • Медицинские костюмы могут быть полностью однотонными, также можно пошить формы со вставками и отделкой из других полотен.
  • Предлагаем исчерпывающий выбор фасонов, доступных для пошива.

При изготовлении медицинской формы с нанесением логотипа или другой символики, мы применяет такие способы брендирования: машинная вышивка и сублимация, шелкотрафаретная, прямая цифровая и термопечать. Наиболее подходящий способ нанесения в конкретном случае рекомендуют наши менеджеры, исходя из тиража, материалов под нанесения и допустимого бюджета.

Свяжитесь с менеджерами компании «Фабрика рекламного текстиля», чтобы получить просчет цены пошива медицинских костюмов с логотипом и оформить заказ.