Шорти та бриджі

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» пропонує виготовлення брендованих шортів на замовлення. Пропонуємо замовити шорти оптом для проведення рекламних акцій та подібних маркетингових заходів. Також можливе пошиття виробів з брендуванням та у фірмових відтінках для корпоративної форми для співробітників.

Всю продукцію з нанесенням логотипу ми шиємо та брендуємо на власному виробництві. Це дозволяє нам завжди контролювати процес виготовлення, зберігаючи при цьому доступні ціни без комісій і націнок посередників.

У нас ви можете підібрати найбільш підходящу вам модель шорт із нанесенням лого:

  • Для пошиття шортів ми використовуємо багато видів тканин: плащові, костюмні, трикотажні;
  • Шиємо однотонні шорти та різні варіації виробів, доповнених різнокольоровими вставками та декоративними елементами;
  • У нашому асортименті є безліч фасонів та моделей шортів та бриджів: чоловічі, жіночі, дитячі, з вільним краєм та під гумку, на блискавці та кнопках.

У процесі виробництва ми застосовуємо такі методи нанесення лого: машинна вишивка, сублімація, термо-, шовкотрафаретний та прямий цифровий друк.

Щоб підібрати оптимальний метод нанесення логотипу на промо шорти та запросити прорахунок вартості вашого замовлення, зв'яжіться з менеджерами компанії «Фабрика рекламного текстилю».


Шорты и бриджи

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве предлагает изготовление брендированных шорт под заказ. Оптом предлагаем заказать шорты для проведения рекламных акций и подобных маркетинговых мероприятий. Также возможен пошив изделий с брендированием и в фирменных оттенках для корпоративной формы для сотрудников.

Всю продукцию с нанесением логотипа мы шьем и брендируем на собственном производстве. Это дает нам возможность всегда контролировать процесс изготовления, сохраняя при этом доступные цены без комиссий и наценок посредников.

У нас вы можете подобрать наиболее подходящую вам модель шорт с нанесением лого:

  • Для пошива шорт мы используем много видов тканей: плащёвые, костюмные, трикотажные;
  • Шьем однотонные шорты и разные вариации изделий, дополненных разноцветными вставками и декоративными элементами;
  • В нашем ассортименте есть множество фасонов и моделей жилеток: мужские, женские, детские, со свободным краем и под резинку, на молнии и кнопках.

В процессе производства мы применяем такие методы нанесения лого: машинная вышивка, сублимация, термо-, шёлкотрафаретная и прямая цифровая печать.

Чтобы подобрать оптимальный метод нанесения логотипа на промо шорты и запросить просчет стоимость вашего заказа, свяжитесь с менеджерами компании «Фабрика рекламного текстиля».