Піджаки

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» пропонує виробництво піджаків та жакетів на замовлення. У нас можна оптом замовити брендовані піджаки з логотипом для проведення акцій з рекламною метою або як повсякденну корпоративну форму для співробітників чи для масових заходів компанії.

Замовляючи пошиття піджаків у компанії «Рекламне пошиття», ви отримуєте гарантовано-якісний результат. Ми маємо багаторічний досвід у сфері виробництва корпоративної промо продукції. Ми – прямий виробник промо-продукції, тому Ви отримаєте своє замовлення за базовими цінами без посередницьких комісій.

Для пошиття доступні піджаки з нанесенням логотипу та іншої символіки. Ми пропонуємо:

  • При виготовленні брендованих піджаків можна використовувати різні види тканин: плащові, костюмні або трикотажні;
  • Ми шиємо як однотонні жакети та піджаки, так і вироби зі вставками та елементами різних кольорів, у фірмових відтінках;
  • Наш асортимент включає різні варіанти фасонів піджаків.

Для пошиття брендованих виробів з логотипом використовуємо кілька типів нанесення: машинну вишивку, шовкотрафаретний, термо- та прямий цифровий друк, сублімацію.

Зверніться до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю», щоб підібрати найбільш доцільний спосіб нанесення лого та дізнатися про прорахунок вартості замовлення піджаків з брендуванням.


Пиджаки

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве предлагает производство пиджаков и жакетов под заказ. У нас можно оптом заказать брендированные пиджаки с логотипом для проведения акций в рекламных целях или в качестве корпоративной формы для сотрудников на массовых мероприятиях компании.

Заказывая пошив пиджаков у компании «Рекламный пошив», вы получаете качественный результат. У нас есть многолетний опыт в сфере производства корпоративной промо продукции. Мы – прямой производитель промо продукции, потому вы получаете свой заказ по базовым ценам, без посреднических комиссий.

Для пошива доступны пиджаки с нанесением логотипа и другой символики:

  • При изготовлении брендированных пиджаков можно использовать разные виды тканей: плащёвые, костюмные или трикотажные;
  • Мы шьем как однотонные жакеты и пиджаки, так и изделия со вставками и элементами разных цветов, в фирменных оттенках;
  • Наш ассортимент включает разные варианты фасонов пиджаков.

Для пошива брендированых изделий с логотипом используем несколько типов нанесения: машинную вышивку, шёлкотрафаретную, термо- и прямую цифровую печать, сублимацию.

Свяжитесь с менеджерами компании «Фабрика рекламного текстиля», чтобы подобрать наиболее подходящий способ нанесения лого и узнать просчет стоимости заказа пиджаков с брендированием.