Штани

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві – виробник брендованих штанів на замовлення. Оптом у нас можна замовити прості штани, штани з нанесенням логотипу або пошиті в корпоративних кольорах, щоб використовувати їх як корпоративну форму для своїх співробітників або форми для промоутерів на рекламних акціях та інших маркетингових заходах.

Ми працюємо, не вдаючись до допомоги посередників. Пошиття та брендування прораховуються без посередницьких націнок, тому ціна залишається доступною.

На замовлення шиємо різні варіації фірмових штанів:

  • При пошитті можливе використання всіх різновидів костюмних або трикотажних тканин;
  • Можна замовити однотонні штани або вироби, доповнені вставками та елементами інших кольорів;
  • В асортименті є варіації моделей та фасонів штанів: чоловічі, жіночі, дитячі, прямі та під гумку, класичні.

Для брендування штанів логотипами та іншими нанесеннями можна використовувати кілька типів перенесення лого або іншого зображення: машинна вишивка, шовкотрафаретний, термо- та прямий цифровий друк, метод сублімації. Вибір способу безпосередньо залежить від тканини, з якої пошиті штани, та особливостей малюнка.

Зверніться до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю», щоб підібрати відповідний до вашого замовлення метод нанесення та дізнатися вартість пошиття.


Брюки

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве – производитель брендированных брюк под заказ. Оптом у нас можно заказать брюки и штаны с нанесением логотипа или сшитые в корпоративных цветах, чтобы использовать их в качестве корпоративной формы для своих сотрудников или формы для промоутеров на рекламных акциях и других маркетинговых мероприятиях.

Мы работаем, не прибегая к помощи посредников. Пошив и брендирование просчитываются без посреднических наценок, потому цена остается доступной.

На заказ шьем разные вариации фирменных брюк:

  • При пошиве возможно использование всех разновидностей костюмных или трикотажных тканей;
  • Можно заказать однотонные брюки или изделия, дополненные вставками и элементами других цветов;
  • В ассортименте есть вариации моделей и фасонов штанов: мужские, женские, детские, прямые и под резинку, классические.

Для брендирования брюк логотипами и другими нанесениями можно использовать несколько типов переноса лого или другого изображения: машинная вышивка, шёлкотрафаретная, термо- и прямая цифровая печать, метод сублимации. Выбор способа напрямую зависит от ткани, из которой пошиты брюки, и особенностей рисунка.

Обратитесь к менеджерам компании «Фабрика рекламного текстиля», чтобы подобрать подходящий к вашему заказу метод нанесения и узнать стоимость пошива.