Корпоративний одяг

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» пропонує оптове виготовлення корпоративного одягу з нанесенням логотипу у Києві. На замовлення виконуємо пошиття форми або додаткових корпоративних аксесуарів з логотипом, необхідних як для повсякденного носіння співробітниками, так і для конкретних рекламних заходів.

Замовляючи у нас, ви отримуєте корпоративний одяг високої якості за помірними цінами. За плечима наших співробітників – багаторічний досвід виробництва брендованої продукції. Компанія «Фабрика рекламного текстилю» - це прямий виробник сувенірних та промо-матеріалів. Ми самі шиємо вироби, виконуємо нанесення, після чого відвантажуємо готове замовлення зі складу безпосередньо в руки покупця.

Пошиття корпоративного одягу – наш профільний напрямок. Далеко не всі мають уявлення про те, навіщо взагалі потрібен спеціальний фірмовий одяг. На перший погляд здається достатнім використання звичайних ділових костюмів для чоловіків та блуз зі спідницями для жінок. Але чи зможе себе виправдати такий підхід чи краще використати пошиття форми з брендуванням?

Корпоративний одяг виконує дві основні функції:

 1. Викликає особливе довірливе ставлення до співробітників та всієї компанії загалом. Потенційний клієнт, який відвідав офіс уперше, обов'язково зверне увагу на одяг ваших працівників. Це відбувається на підсвідомому рівні.
 2. Мотивує співробітників компанії працювати з повною віддачею. Загальна справа, спільні деталі породжують згуртованість у колективі, що призводить до підвищення працездатності.

Для нанесення лого та іншої фірмової символіки пропонуємо кілька типів нанесення:

 • машинну вишивку;
 • шовкотрафаретний друк;
 • термодрук та прямий цифровий;
 • сублімацію.

Уточніть у менеджерів компанії, який із перерахованих методів застосовний і оптимальний у вашому випадку.

Ми готові розробити всі різновиди одягу для персоналу компанії, також співпрацюємо по Україні. Зв'яжіться з нашими менеджерами, якщо ви зацікавлені у спільному формуванні корпоративної культури вашої компанії.


Корпоративная одежда

Компания «Фабрика рекламного текстиля» предлагает оптовое изготовление корпоративной одежды с нанесением логотипа в Киеве. На заказ выполняем пошив формы или дополнительных корпоративных аксессуаров с логотипом, необходимых как для повседневной носки сотрудниками, так и для конкретных рекламных мероприятий.

Заказывая у нас, вы получаете корпоративную одежду высокого качества по умеренным ценам. За плечами наших сотрудников – многолетний опыт в производстве брендированной продукции. Компания «Фабрика рекламного текстиля» - это прямой производитель сувенирных и промо материалов. Мы сами шьем изделия, выполняем нанесение, после чего отгружаем готовый заказ со склада сразу в руки покупателя.

Пошив корпоративной одежды – наше профильное направление. Далеко не все имеют представление о том, зачем вообще нужна специальная фирменная одежда. На первый взгляд кажется достаточным использование обычных деловых костюмов для мужчин и блуз с юбками для женщин. Но сможет ли себя оправдать такой подход или лучше использовать пошив формы с брендированием?

Корпоративная одежда выполняет две главные функции:

 1. Вызывает особое доверительное отношение к сотрудникам и всей компании в целом. Потенциальный клиент, посетивший офис впервые, обязательно обратит внимание на одежду ваших работников. Происходит это на подсознательном уровне.
 2. Мотивирует сотрудников компании работать с полной отдачей. Общее дело, совместные детали порождают сплоченность в коллективе, что в результате приводит к повышению работоспособности.

Для нанесения лого и прочей фирменной символики, предлагаем несколько типов нанесения:

 • машинную вышивку;
 • шелкотрафаретную печать;
 • термопечать и прямую цифровую;
 • сублимацию.

Уточните у менеджеров компании, какой из перечисленных методов применим и оптимален в вашем случае.

Мы готовы разработать все разновидности одежды для персонала компании в Киеве, также сотрудничаем по Украине. Свяжитесь с нашими менеджерами, если вы заинтересованы в совместном формировании корпоративной культуры вашей компании.