Шапки

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» пропонує оптове пошиття шапок на замовлення. У нас Ви можете замовити корпоративні шапки, необхідні при проведенні промо- та інших маркетингових заходів, а також як сувенір для своїх співробітників.

Ми є прямим виробником сувенірних виробів із брендуванням. Усю продукцію виготовляємо самі, не вдаючись до посередництва підрядників. Тому всі шапки з нанесенням Ви отримуєте за доступною ціною без націнок.

На замовлення доступні всі варіації шапок:

  • Для пошиття шапок можна використовувати всі види трикотажних та костюмних тканин, доступних на складі.
  • Готовий виріб можна зробити однотонним, або додати до дизайну вставки з тканин інших кольорів або функціональні елементи.
  • В асортименті - всі варіації фасонів в'язаних та трикотажних шапок.

Для брендування шапок логотипами та іншими видами фірмової символіки, пропонуємо кілька типів нанесення: машинна вишивка, друк шовкотрафретом, прямий цифровий та термодрук, метод сублімації.

Щоб підібрати оптимальний для вашого замовлення спосіб нанесення лого на шапки та прорахувати вартість, зверніться до менеджерів компанії “Фабрика рекламного текстилю” за телефоном або в електронному листі.

 


Шапки

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве предлагает оптовый пошив шапок под заказ. У нас вы можете оптом заказать корпоративные шапки, необходимые при проведении промо и других маркетинговых мероприятий, а также в качестве сувенира для своих сотрудников.

Мы являемся прямым производителем сувенирных изделий с брендированием. Всю продукцию изготавливаем сами, не прибегая к посредству подрядчиков. Потому все шапки с нанесением вы получаете по доступной цене, без наценок.

На заказ доступны все вариации шапок:

  • Для пошива шапок можно использовать все виды трикотажных и костюмных тканей, доступных на складе.
  • Готовое изделие можно сделать однотонным, или добавить в дизайн вставки из тканей других цветов или функциональные элементы.
  • В ассортименте - все вариации фасонов вязаных и трикотажных шапок.

Для брендирования шапок логотипами и прочими видами фирменной символики, предлагаем несколько типов нанесения: машинная вышивка, печать шелкотрафретом, прямая цифровая и термопечать, метод сублимации.

Чтобы подобрать оптимальный для вашего заказа способ нанесения лого на шапки и просчитать стоимость, обратитесь к менеджерам компании “Фабрика рекламного текстиля” по телефону или в электронном письме.