Панамки

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» пропонує пошиття панамок оптом на замовлення. У нас Ви можете замовити панамки для рекламних та промо-акцій, а також для своїх співробітників у корпоративних кольорах. Для пошиття панам ми використовуємо різноманітні плащові та костюмні тканини. Ми робимо як однотонні панами, так і панамки з різнокольоровими вставками та елементами. У нашому асортименті є безліч моделей панамок.

Для брендування панам логотипами та іншими нанесеннями можемо запропонувати кілька типів нанесення: машинна вишивка, шовкотрафаретний друк, термодрук, прямий цифровий друк, сублімація. Наші співробітники допоможуть Вам визначитися з максимально відповідним способом нанесення саме для вашого нанесення, щоб ціна і якість зображення була на вищому рівні і Ви залишилися задоволені своїм замовленням.

Замовляючи пошиття панамок у компанії «Фабрика рекламного текстилю» Ви можете бути впевнені в якості, тому що у нас величезний досвід у виробництві даної продукції, а головне ми є прямими виробниками, і Ви отримуєте бажану продукцію за цінами з перших рук, без посередників.

 


Панамки

Компания «Фабрика рекламного текстиля» предлагает пошив панам оптом под заказ. У нас вы можете заказать панамки для рекламных и промо акций, а так же для своих сотрудников в корпоративных цветах. Для пошива панам мы используем разнообразные плащёвые и костюмные ткани. Мы делаем как однотонные панамы, так и панамки с разноцветными вставками и элементами. В нашем ассортименте есть множество моделей панамок.

Для брендирования панам логотипами и другими нанесениями , можем предложить несколько типов нанесения: машинная вышивка, шёлкотрафаретная печать, термопечать, прямая цифровая печать, сублимация. Наши сотрудники помогут вам определится с максимально подходящим способом нанесения именно для вашего нанесения, что бы и цена и качество изображения было на высшем уровне и вы остались довольны своим заказом.

Заказывая пошив панамок у компании «Фабрика рекламного текстиля» вы можете быть уверенны в качестве, так как у нас огромный опыт в производстве данной продукции, а главное мы являемся прямым производителями, и вы получаете желаемую продукцию по ценам из первых рук, без посредников.