Кепки та бейсболки

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» у Києві виконує замовлення з пошиття кепок та бейсболок. У нас Ви можете замовити кепки з корпоративним брендуванням, для вручення співробітникам або клієнтам як фірмовий сувенір або для промо-заходів.

На замовлення виготовляємо всі варіації бейсболок:

  • При пошитті кепок можна застосувати різноманітні, доступні на складі, плащові та костюмні тканини.
  • Готовий виріб може бути однотонним, пошитим у корпоративних кольорах, або доповненим вставками та функціональними деталями з інших полотен.
  • У нашому асортименті різні фасони чоловічих та жіночих кепок.

Для брендування рекламних кепок логотипами та іншою фірмовою символікою використовуємо кілька типів нанесення: машинна вишивка та метод сублімації, термо-, прямий цифровий друк та друк шовкотрафаретом. Оптимальний для кожного замовлення тип нанесення лого вибирається залежно від виду тканини та особливостей малюнка.

Зверніться до менеджерів компанії «Фабрика рекламного текстилю», щоб прорахувати вартість пошиття кепок із нанесенням логотипу.

 


Кепки и бейсболки

Компания «Фабрика рекламного текстиля» в Киеве производит пошив кепок и бейсболок под заказ. У нас вы можете оптом заказать кепки с корпоративным брендированием, для вручения сотрудникам или клиентам в качестве фирменного сувенира или для промо мероприятий.

На заказ изготавливаем все вариации бейсболок:

  • При пошиве кепок можно использовать разнообразные, доступные на складе, плащевые и костюмные ткани.
  • Готовое изделие может быть однотонным, пошитым в корпоративных цветах, или дополненным вставками и функциональными деталями из других полотен.
  • В нашем ассортименте разные фасоны мужских и женских кепок.

Для брендирования рекламных кепок логотипами и другой фирменной символикой используем несколько типов нанесения: машинная вышивка и метод сублимации, термо-, прямая цифровая печать и печать шелкотрафаретом. Оптимальный для каждого заказа тип нанесения лого выбирается в зависимости от вида ткани и особенностей рисунка.

Обратитесь к менеджерам компании «Фабрика рекламного текстиля», чтобы просчитать стоимость пошива кепок с нанесением логотипа.