Бандани

Компанія «Фабрика рекламного текстилю» пропонує пошиття бандан та косинок оптом на замовлення. У нас Ви можете замовити бандани для рекламних та промо акцій, а також для своїх співробітників у корпоративних кольорах. Для пошиття бандан ми використовуємо різноманітні сорочкові та костюмні тканини. Ми робимо як однотонні косинки, так і бандани з різнокольоровими вставками та елементами. У нашому асортименті є безліч моделей бандан та косинок.

Для брендування бандан логотипами та іншими нанесеннями можемо запропонувати кілька типів нанесення: машинна вишивка, шовкотрафаретний друк, термодрук, прямий цифровий друк, сублімація. Наші співробітники допоможуть вам визначитися з максимально відповідним способом нанесення саме для вашого нанесення, щоб ціна і якість зображення була на вищому рівні і ви залишилися задоволені своїм замовленням.

Замовляючи пошиття бандан у компанії «Фабрика рекламного текстилю» Ви можете бути впевнені в якості, тому що ми маємо величезний досвід у виробництві даної продукції, а головне ми є прямими виробниками, і Ви отримуєте бажану продукцію за цінами з перших рук, без посередників.

  


Банданы

Компания «Фабрика рекламного текстиля» предлагает пошив бандан и косынок оптом под заказ. У нас вы можете заказать банданы для рекламных и промо акций, а так же для своих сотрудников в корпоративных цветах. Для пошива бандан мы используем разнообразные сорочечные и костюмные ткани. Мы делаем как однотонные косынки, так и банданы с разноцветными вставками и элементами. В нашем ассортименте есть множество моделей бандан и косынок.

Для брендирования бандан логотипами и другими нанесениями , можем предложить несколько типов нанесения: машинная вышивка, шёлкотрафаретная печать, термопечать, прямая цифровая печать, сублимация. Наши сотрудники помогут вам определится с максимально подходящим способом нанесения именно для вашего нанесения, что бы и цена и качество изображения было на высшем уровне и вы остались довольны своим заказом.

Заказывая пошив бандан у компании «Фабрика рекламного текстиля» вы можете быть уверенны в качестве, так как у нас огромный опыт в производстве данной продукции, а главное мы являемся прямым производителями, и вы получаете желаемую продукцию по ценам из первых рук, без посредников.